Тотальний розпродаж до 80% - таких позицій у нас більше не буде
0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт

9.00-18.00

Сб

10.00-16.00

Київ пр-т Перемоги 123

0
Мій кошик

Впевненість в поході починається з якісного рюкзака

Onepolar - компанія зі світовим ім'ям, яка наповнює ринок якісною продукцією, починаючи з 1994 року. Десятиліття роботи, вдосконалення технологій, розробка власних дизайнів і розширення лінійки товарів дозволили компанії стати одним з упевнених лідерів. Крім спортивного одягу, взуття та навіть наметів, Onepolar також виробляє сумки та рюкзаки. Рюкзаки навіть більшою мірою - оскільки в першу чергу компанія орієнтована на людей, що віддають перевагу спортивному способу життя.

І для вулиці, і для стежки

Міцні туристичні моделі з безліччю продуманих дрібниць на кшталт регульованої висоти спинки і системи вентилювання зроблять вашу подорож набагато легшою і приємнішою. Грамотно розподілений вантаж не стане перешкодою навіть на крутих стежках - в кінці кінців туристичний маршрут не повинен перетворюватися в прогулянку з важким мішком гострих предметів, які так і норовлять пошкодити вашу спину. Надійні шви рюкзака Ванполар гарантують збереження вантажу в дорозі.

А завдяки стильному дизайну ви будете виглядати на висоті навіть в самих неідеальних умовах, що також гарантує більш позитивні спогади і яскраві фото.

Міські моделі - добротні і стильні - також мають свої особливості, перетворюючи звичайний рюкзак в неймовірно зручний аксесуар, готовий і вдень, і вночі стати вашим надійним помічником. Вентильована спинка позбавить від дискомфорту в обідню спеку, а світловідбивачі посилять вашу безпеку вночі. Карман для мобільного на м'яких плечових лямках, карабін для ключів, бічні кишені-сітки на гумках під пляшки з водою - Onepolar вміє зробити легше життя не тільки туриста, а й городянина.

Люди, які не мислять себе без сучасної техніки під боком, по достоїнству оцінять відділення для ноутбука і кишеню-сітку на блискавці для плеєра плюс вихід для навушників.

Пора купити справжній рюкзак Onepolar для себе

У кожного рюкзака свої особливості, що дає можливість користувачам підібрати ідеальну модель «під себе». Загляньте в наш каталог, щоб переконатися - ваш рюкзак вже створений і чекає покупки, щоб зробити ваше життя легшим і яскравішим.

Вгору