Тотальний розпродаж до 80% - таких позицій у нас більше не буде
0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт

9.00-18.00

Сб

10.00-16.00

Київ пр-т Перемоги 123

0
Мій кошик

Персональне сонце за спиною

Теплий жовтий колір у більшості людей асоціюється якщо не з сонцем, то з фруктами або квітами - і всі ці аналогії викликають в людині цілком позитивні емоції.

Тому одяг і аксесуари жовтого кольору також налаштовують на гарний настрій - адже саме це головне, коли збираєшся вирушити в дорогу.

Сумки і рюкзаки жовтого кольору, не дивлячись на нинішню різноманітність палітри, зустріти можна не надто часто. Виходить, що, збираючись купити жовтий рюкзак, ви набуваєте не тільки яскравий і позитивний, але і неординарний аксесуар, який точно не сплутаєш з іншими в купі багажу.

Зручність жовтого кольору також в тому, що він не закріплений гендерно, подібно синьому або рожевому - рюкзак сонячного кольору підійде як жінкам, так і чоловікам.

Багато хто відмовляється від світлих сумок через їх маркість, особливо в похідних умовах. Таким людям варто звернути увагу на комбіновані варіанти, коли особливо вразливі місця виконані з тканини більш темного кольору, наприклад, чорного, який стильно і навіть трохи хижо поєднується з жовтим.

Вгору