Тотальний розпродаж до 80% - таких позицій у нас більше не буде
0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт

9.00-18.00

Сб

10.00-16.00

Київ пр-т Перемоги 123

0
Мій кошик

Чоловічі і жіночі парасольки

Парасолі у Bag24

Парасоля має досить просту конструкцію, однак виробники продовжують експериментувати з виробами для захисту від зливи, снігопаду чи сонячних променів, намагаючись задовільними потреби найвимогливіших покупців і в інтернет-магазині Bag24. Щоб робить парасолю по-справжньому зручною? Насамперед, йдеться про міцні та складні спиці, виготовлені з матеріалу, який буде стійким до корозії. До того ж компанії, які спеціалізуються на конструюванні парасоль, відбирають міцний та водонепроникний матеріал, який натягується на її каркас.

Основне призначення парасолі - захищати від впливу несприятливих атмосферних умов, щоб мати можливість вільно пересування в мегаполісі чи під час прогулянки з собакою. Та не всі моделі парасоль, які можна знайти в інтернет-магазинах чи торгових офлайн-точках, мають міцну конструкцію, щоб протистояти сильним поривам вітру. Вибираючи надійну парасольку, орієнтуйтесь на бренди, яким можна довіряти. Йдеться про Blunt, Doppler, Zest, Esprit та вибори інших компаній.

Великий асортимент парасоль у Bag24

Парасолі мають різну конструкцію, хоч вони можуть мати схожі характеристики та виготовлятись з подібного за властивостями матеріалу. Загалом, існує декілька видів парасоль, а саме: парасоля-тростина та складена парасоля.

Парасоля-тростина

Класична конструкція виробу для захисту від дощу та сонячних променів має досить вагому перевагу у порівнянні зі складеною парасолею: у парасолі-тростини відсутні місця згину спиць, тому вони рідше ламаються та виходять з ладу, що робить виріб міцним та довговічним.

Парасоля-тростина швидше сохне, що, знову ж, є особливістю самої конструкції моделі, адже її верхня частина має куполовидну форму, тому вода досить легко та просто стікає по матеріалу, ніде не затримуючись. У Bag24 представлені класичні моделі парасоль-тростин стриманих та яскравих кольорів з різноманітними малюнками, що допоможуть налаштуватись на романтичний лад навіть у непогоду.

Складена парасолька

Складена парасоля, на відміну від парасолі-тростини, вважається більш практичною та зручною річчю, якщо йдеться про стиль життя жителів мегаполісу та міст. Вона не просто захищає від дощу та сонячних променів, але й не займе багато місця у рюкзаку чи сумці, як один з найнеобхідніших гаджетів.

Виробники парасоль сучасної комплектації урізноманітнюють асортимент виробів шляхом випуску дійсно компактних моделей, або ж таких, які мають невелику вагу, тому легко помістяться у шкільний портфель дитини, не перевантажуючи її спину додатковою вагою.

За механізмом роботи парасолі розділяються на механічні, автоматичні та напівавтоматичні. Коли йдеться про механічну парасолю, її власник повинен відкривати і закривати її самотужки, докладаючи зусиль. Звичайно, з напівавтоматичними моделями процес складання і розкладання парасолі спрощується, оскільки виробники покращили її конструкцію завдяки спеціальній кнопці, що призначена для відкривання виробу. Та закривати парасолю її власнику прийдеться все ж таки самотужки.

Парасолі з автоматичним механізмом, що забезпечує їх плавне відкривання та закривання, користується найбільшою популярністю серед молоді та старшого покоління, оскільки такі речі значно спрощують життя. У Bag24 можна підібрати парасолі-тростини та складені парасолі за кольором, розміром, параметрами, оскільки є парасолі з ручкою з дерева, пластмаси чи гуми.

Звісно, моделі з пластмасовими ручками є найдоступніші за ціною, тому мають великий попит серед різних груп населення. Але не тільки ціна так приваблює у моделях з ручкою, що виготовляється з пластмаси. Такі моделі набагато легші, ніж парасолі з дерев'яними чи гумовими деталями. Та при падінні з висоти, скоріш за все, пластмасова ручка парасолі розіб’ється та деформується, що є одним з недоліків її користування.

Практичність чи стильність?

Жінки вибирають парасолі не тільки через їхню практичністю, компактність та зручність у щоденному користуванні. Адже парасоля може захищає від дощу, а може стати аксесуаром, який доповнить романтичний лук на прогулянці, чи діловий образ на зустрічі з бізнес-партнерами.

Тому у колекції парасоль різних виробників все частіше з'являються моделі, що підкреслюють стиль життя ділової леді, або ж романтичної натури, тому випускаються вони різних кольорів з цікавими деталями, що привертають увагу перехожих. Парасолі можуть вражати не тільки загадковим принтом, але й мереживом.

Чоловічі моделі

Звісно, в інтернет-магазині Bag24 можна знайти парасолі, які будуть підкреслити чоловічу силу та мужність. Зазвичай, це виробу темних кольорів, або ж в клітинку чи смужку. Користуються популярністю серед чоловіків парасолі однотонних кольорів, оскільки вони цінують парасолі за їхню невимовну практичність. Якщо йдеться про конструкцію парасолі, то чоловічі більш масивні у порівнянні з жіночими моделями. До того ж об'ємною виглядає ручка і верхня частина виробу, адже під своєю парасолею чоловік може прихистити ще одну людину, яку зненацька застала непогода.

Придбати парасолі для себе та рідних у Bag24

В інтернет-магазині Bag24 за доступними цінами можна купити парасолі з пластмасовими ручками, хоча ручки з дерева вважаються більш міцними та зручними у щоденному вжитку. Виробники додатково обробляють дерев'яну поверхню ручки захисним шаром лаку, що робить виріб по-справжньому надійний та довговічним. Ручка з пористої гуми все ще залишається конкурентоспроможною, адже така деталь дійсно є практичною та менше деформується під впливом зовнішніх факторів, тому вона має презентабельний вигляд довше, ніж дерев'яна чи пластмасова ручка парасолі.

Для того, щоб ознайомитись з широким асортиментом парасоль, які можна придбати у Bag24 за демократичними цінами, переходьте в основний каталог продукції інтернет-магазину. Доставлення товару здійснюється до всіх міст України, в тому числі Одеси, Запоріжжя, Дніпропетровська, адже непогода може застати зненацька кожного з нас у будь-якому куточку країни.

Вгору