Summer PreSale ☀️ - знижки вже на сайті до 78%
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Пт

9.00-18.00

Сб

10.00-16.00

Київ, Протасів Яр 8

0
Мій кошик
Додайте товари до кошика

Відгуки про магазин

5.0
255 відгуків
Сортування:
Довго вибирав чоловічу сумку, вибрав вінтажну середню SHVIGEL 11172, і не шкодую
про покупку. Річ не з дешевих, але відразу
відчувається якість матеріалів та
виготовлення. Сумка виглядає добротною
зручною та розрахованою на довгу службу
Саме той випадок, коли отримуєш те, за що
заплатив.
Відповісти
Все отримала. Якість сумочки гарна. Зручна. Розмір такий, як було вказано.
Дуже задоволена. Дякую!🙂
Відповісти
Купляла чоловічу шкіряну сумку через плече Tom stone. Замовлення прийшло вчасно, ціна співпадала з тією, що на сайті, доставка на Нову пошту була безкоштовна. Сумка упакована була добре, в пакет та невелику коробку Нової пошти. Все прийшло без пошкоджень, в гарному стані. Сама сумка сподобалась, але очікування були більші), зважаючи на її ціну, хоча це і вітчизняний виробник (на клапані пропуск стіжка в прошивці, ліпучка пришита трохи криво та й сама вона грубувата, фурнітура блищить, а пишуть "матова"). Може я і прискіплива, але в мене такий самий прискіпливий "споживач", тай за такі грощі хотілося ідеального!))
Відповісти
Товар перевершив очікування,продавці чемні,все зробили швидко,задоволений,рекомендую...
Відповісти
Дуже класна сумка,рекомендую.Дякую.
Відповісти
Замовляв на сайті сумку через плече,якість хороша, но великовата а так все добре, продавці вічливі,швидко відправили дякую..
Відповісти
Дуже задоволений покупкою. Гарне і швидке обслуговування. Всім рекомендую цей магазин!
Відповісти
Довго шукав такий асортимент, дякую що знайшов. Рекомендую усім, не пожалкуєте, якість та ціна відповідна. Дякую, що багато вітчизняних виробників, які тримають високий рівень, так тримати.
Відповісти
Отримав банку,якість гарна,сама сумка зручна і якісна.відповіли швидко і відправили в той же день.дякую.вам процвітання і нам всім мирного неба!
Відповісти
Сумка супер. Прислали быстро.
Відповісти
❤️
Відповісти
Замовляла ремінь з подарунковою упаковкою. Великі претензії до цієї упаковки: звичайна коробка Нової пошти навіть не по розміру ремня, заклеєна папером і обвʼязана стрічкою, що прийшлося розірвати при перевірці товару на пошті. Це зовсім не відповідає вартості упаковки.
Претензії до ремня немає. Все, як у рекламі. Доставлено досить швидко, за що дякую.
Відповісти
Лілія Джал , доброго дня. Приносимо свої вибачення за заподіяні незручності. Дякуємо за надану інформацію. Ми неодмінно приймемо заходи для поліпшення якості контролю нашої продукції і недопущення подібних ситуацій у майбутньому.

Відповісти
Гарна сумка, тільки трішки завелика. Поміститься великий Ноут. і ще багато чого. Дякую.
Відповісти
Олександр Темченко , доброго дня. Дякуємо, що обрали саме нашу продукцію. Нам дуже приємно, що Ви знайшли час залишити позитивний відгук і залишилися задоволені якістю придбаного товару. Бажаємо приємного користування.

Відповісти
Магазин, продавці і товар - все сподобалось. Швидко оформили подарункове пакування і відправили відразу. Купляли ремень шкіряний з крокодила - все чудово. РЕКОМЕНДУЮ
Відповісти
Супрун Олена Павлівна , доброго дня. Дякуємо, що обрали саме нашу продукцію. Нам дуже приємно, що Ви знайшли час залишити позитивний відгук і залишилися задоволені якістю придбаного товару. Бажаємо приємного користування.

Відповісти
Замовляла дві сумки. Мені важливо було, щоб дійсно матеріал шкіра був, бо був неприємний досвід. Так, дійсно шкіра. Ще не носила, але задоволена тим, що бачу. Консультанти мені сподобалися, все підказали. Рекомендую.
Відповісти
Валентина Сивовол, доброго дня. Дякуємо, що обрали саме нашу продукцію. Нам дуже приємно, що Ви знайшли час залишити позитивний відгук і залишилися задоволені якістю придбаного товару. Бажаємо приємного користування.

Відповісти
Сумку отримав дуже швидко. Якість сподобалась .користуватись зручно.
Відповісти
Олександр, доброго дня. Дякуємо, що обрали саме нашу продукцію. Нам дуже приємно, що Ви знайшли час залишити позитивний відгук і залишилися задоволені якістю придбаного товару. Бажаємо приємного користування.

Відповісти
Товар норм. А ось обслуговання - капець. Останній раз коли дзвонив оператор кинув слухавку навіть не дочекавшись кінця розмови :( Був якийсь нервовий і незадоволений
Відповісти
Михайло Жирохов, доброго дня. Приносимоо свої вибачення за заподіяні незручності, ми неодмінно приймемо заходи для запобігання подібних ситуацій.

Відповісти
Замовляв сумку вертикального формату під А4. Отримав на другий день після замовлення, вже користуюся, покупкою задоволений.
Відповісти
Ковальов Сергій Семенович , доброго дня. Дякуємо, що обрали саме нашу продукцію. Нам дуже приємно, що Ви знайшли час залишити позитивний відгук і залишилися задоволені якістю придбаного товару. Бажаємо приємного користування.

Відповісти
Покупкой задоволен!
Відповісти
Ізмаіграєв Сергій Олексійович, доброго дня. Дякуємо, що обрали саме нашу продукцію. Нам дуже приємно, що Ви знайшли час залишити позитивний відгук і залишилися задоволені якістю придбаного товару. Бажаємо приємного користування.

Відповісти
Показати ще 20 відгуків
Вгору