Тотальний розпродаж до 80% - таких позицій у нас більше не буде
0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт

9.00-18.00

Сб

10.00-16.00

Київ пр-т Перемоги 123

0
Мій кошик

Практичний сірий рюкзак

Яким би ультрасучасним не був рюкзак, його використання передбачає досить суворі умови - це все-таки не діловий портфель і не вечірня сумочка. Спортивний стиль життя часом має не найчистіший виворіт, а пам'ятні виїзди і прогулянки часто означають не тільки яскраві спогади, але і пил, бруд, випадкові плями. Тому для рюкзаків рекомендують темні, немаркі кольори - чорний, коричневий, сірий. І якщо на чорному будуть помітні світлі плями, морська сіль і пісок, то сірий рюкзак набагато краще впорається з таким випробуванням.

У місті головне - зовнішній вигляд

Проте не варто недооцінювати сірий колір - спокійні світлі або насичені темні відтінки при бажанні можна дуже вигідно обіграти, з чим прекрасно справляються дизайнери. Причому якщо вибрати досить нейтральний відтінок - можна з упевненістю сказати, що він вигідно підкреслить загальний крій і дрібні деталі аксесуара, не перетягуючи увагу на себе.

Загляньте в наш каталог, щоб переконатися - сучасні міські моделі можуть виглядати стильно навіть у нейтральному сірому кольорі. Комбінації з іншими кольорам, модні принти, забарвлення і візерунки дозволять підібрати ідеальний аксесуар навіть самому вимогливому користувачеві.

Вгору