Тотальний розпродаж до 80% - таких позицій у нас більше не буде
0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт

9.00-18.00

Сб

10.00-16.00

Київ пр-т Перемоги 123

0
Мій кошик

Сумка чоловіча молодіжна

Молодість – це стан душі

Дві зовсім різні категорії «бути молодим» та «виглядати молодо». Ви тільки дослухайтесь до людей, як Вас завжди називають, якщо «молодик», то харизма та життєва енергія випромінюється від Вас.

Молодіжний образ підтримувати Вам допоможе не тільки здоровий спосіб життя чи посмішка, але й одяг та вдалі яскраві аксесуари. Завжди доповнює образ молодіжна сумка.

Помітна чи нейтральна?

Зручна форма, цікавий дизайн, яскраві кольори роблять сучасною сумку. Більш затребувані моделі наплічні, бо вони вивільняються руки. Також розбирають сумки-листоноші.

В них різноманітного дизайну відкидний клапан: розписний, дуже яскравий чи однотонний. Розмір виробу середній, він ідеально вміщує в себе підручники, зошити, документи у форматі А4, особисті речі. Тому ці сумки поширені серед школярів та студентів.

У інтернет-магазині bag24.com.ua представлені різноманітні стилі, формати і дизайни сумок: для ноутбуку, напоясні, планшетки, спортивні, елегантні. Великий вибір у каталозі дасть змогу обрати свій аксесуар.

Помірні ціни для молоді

Саме зовнішній вигляд має значення для молоді. Більшість стильних сумок для молоді вироблені із замінника шкіри, поліестера або текстилю. Міцні і легкі в догляді матеріали дають великі можливості для дизайну - але ж зовнішній вигляд має велике значення для молодих людей, які тільки починають проявляти свою індивідуальність.

З цими елементами одягу молодь виражає свою індивідуальність. Ще один істотний плюс - такі сумки, як правило, не дорогі, в чому ви можете переконатись, глянувши в каталог bag24.com.ua. Приємного вам вибору!

Вгору