Тотальний розпродаж до 80% - таких позицій у нас більше не буде
0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт

9.00-18.00

Сб

10.00-16.00

Київ пр-т Перемоги 123

0
Мій кошик

Рюкзак на колесах

Рюкзак на колесах

Принцип рюкзака знайомий нам усім зі шкільної лави, коли гора непідйомних підручників і зошитів зручно розподілялася по плечах / спині, немов зменшуючись у вазі. Вироби для дорослих так само допомагають впоратися з вантажем, однак, на відміну від дитячих моделей, мають не тільки більш стильний дизайн, але і набагато більше «примочок». Додаткові сітки, виступи на спині для поліпшення вентиляції, спеціальні відділення і навіть колеса для транспортування по дорогах - все для зручності мандрівника.

Ранці на колесах - це звичайні наплічники, які здатні на якийсь час зняти вантаж з ваших плечей. Адже не обов'язково тягнути багаж на собі, якщо можна скористатися вбудованим «перевезенням». Колісний варіант рюкзака має спеціальну кишеню, куди при необхідності ховаються наплічні лямки, поступаючись місцем висувній ручці. Таким чином рюкзак перетворюється в звичну і зручну модель дорожньої сумки, яку можна не нести, а котити за собою, що зробить вашу поїздку більш легкою і приємною.

Варто спробувати

Купити рюкзак на колесах в Україні досить складно - ці аксесуари, незважаючи на свої плюси, істотно поступаються в популярності звичайним наплічникам і дорожнім сумкам. Однак, спробувавши раз, від зручності складно відмовитися, особливо якщо вагома сумка половину шляху проїхала по дорозі, а не на ваших плечах. У каталозі інтернет-магазину bag24.com.ua ви зможете купити рюкзак на коліщатках, який стане справжнім помічником в дорозі.

Якщо вас цікавлять моделі меншого розміру - сумочка або рюкзачок - ви зможете знайти підходящі варіанти в сусідньому розділі каталогу.

Вгору