Тотальний розпродаж до 80% - таких позицій у нас більше не буде
0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт

9.00-18.00

Сб

10.00-16.00

Київ пр-т Перемоги 123

0
Мій кошик

Червоний рюкзак

Найяскравіший рюкзак

Червоний зазвичай вибирають люди, які шукають уваги - яскравий колір мимоволі притягує погляди, виділяючи вас як серед міської юрби, так і в ланцюжку туристів. Для останніх, до речі, що викликають відтінки мають додаткове значення, так як в непередбачених випадках можуть служити аварійним знаком - орієнтиром для рятувальників.

На вулицях мегаполісів червоний рюкзак можна побачити як на плечах чоловіків, так і жінок або дітей - сьогоднішня мода не обмежує нікого в насиченості кольору, дозволяючи прикрашати свій образ соковитими акцентами. Окремо варто відзначити важливість червоного для дитячих рюкзаків, які, немов маячки, допоможуть вам швидше знайти в натовпі свою дитину.

Однотонний або комбінований?

Поєднання з чорним або сірим, які використовують в якості вставок в самих проблемних місцях, робить аксесуар більш практичним, ніж однотонний, особливо, якщо його чекають не самі ідеальні умови. В іншому випадку - якщо рюкзак покликаний бути більше стильним доповненням, ніж помічником в поході - вам варто купити елегантний червоний рюкзак зі шкіри, який стане зручною і оригінальною альтернативою невеликій сучасній сумці.

Вгору