Тотальний розпродаж до 80% - таких позицій у нас більше не буде
0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт

9.00-18.00

Сб

10.00-16.00

Київ пр-т Перемоги 123

0
Мій кошик

Комплект валіз

Комплект валіз – незамінний атрибут для сімейної подорожі

Комплект валіз - це дуже зручна можливість забезпечити водночас всю сім'ю необхідним атрибутом для подорожі. Сучасні виробники пропонують оригінальні, надійні, комфортні у використанні моделі. До їхнього вибору необхідно підходити дуже відповідально, оскільки від якості валізи залежить цілісність перевезених речей.

Як правило, кожен комплект складається з трьох аксесуарів різного розміру:

  • великого;
  • маленького;
  • компактної ручної поклажі.

Маючи в розпорядженні такий зручний набір, мандрівник має можливість підібрати найбільш відповідну за розміром валізу для транспортування необхідних речей.

Переваги комплектів валіз

Сучасні мандрівники вважають за краще придбати цілий комплект валіз. І на це є кілька причин:

  1. По-перше, однаковий колір аксесуарів і оригінальні візерунки допоможуть визначити свій комплект з маси інших в залі прильоту або на стрічці з багажем. Власник аксесуарів напевно відзначить для себе зручність їх використання.
  2. По-друге, кожен виріб з набору має безліч різних секцій для оптимального розподілу речей, що перевозяться.

Купити чемодан на колесах - означає придбати відданого і вірного супутника, який буде дарувати користь і комфорт протягом довгих років, а також дозволить заощадити трошки грошей.

Матеріал для виготовлення аксесуарів

  • Екошкіра.
  • Поліестер.
  • Полікарбонат.
  • Водостійкий текстиль.

Ці типи матеріалів відрізняються високою надійністю. Вони ідеально підходять для поїздок автобусом, поїздом або літаком. Примітно, що забарвлення аксесуарів може бути різним: як яскравим, так і більш стриманого кольору.

Незалежно від виду використовуваного матеріалу, кожна модель оснащена функціональної ручкою. Користувач може самостійно регулювати її висоту. Для цього достатньо натиснути кнопку. Крім того, моделі доповнені зручними коліщатками. Тому навіть дуже важкий багаж не буде проблемою для мандрівника.

Виробники створюють набори, які підходять як для жінок, так і для чоловіків. Сім'я може використовувати кожен елемент окремо, в залежності від тривалості подорожі. Це може бути і відрядження, і поїздка в гості, і відпочинок в теплих країнах.

Деякі набори доповнені маленькою валізою для дітей. Як правило, це яскравий, легкий і дуже зручний у використанні багаж. Верхня кишеня нерідко прикрашає зображення героя мультфільму чи казки.

Аксесуари в наборі відрізняє висока якість. Вони здатні витримувати істотні механічні навантаження, вплив вологи, низьких і високих температур. Незалежно від призначення, покупцям важливо пам'ятати про те, що купівля комплекту валіз - це суттєва економія коштів.

В Україні такі речі доступні на сайті магазину bag24 – сучасний сервіс допоможе Вам швидко і легко зробити заказ потрібного товару.

Продаж наборі валіз не є одним напрямком нашого магазину. Ми також представляємо чоловічі та жіночі аксесуари, а також товари для дітей. Товари для всієї сім`ї у вигляді чемоданів для подорожей або поїздок.

Вгору