Тотальний розпродаж до 80% - таких позицій у нас більше не буде
0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт

9.00-18.00

Сб

10.00-16.00

Київ пр-т Перемоги 123

0
Мій кошик

Портфель для документів чоловічий

Діловий помічник

Портфель для документів чоловічий - зручна і практична модель ділової сумки. Можна з упевненістю сказати, що дизайн цього аксесуара відточували не один десяток років, будучи доведеним до досконалості. По-перше, це розмір портфеля - він безпосередньо прив'язаний до найбільш популярного формату документів А4 і може бути більшим, але меншим навряд чи. По-друге, жорсткі стінки, які з честю витримують і зовнішній вплив, і внутрішнє навантаження (коли робочих матеріалів упаковано занадто багато). Знаменитий портфельний замок-засувка якраз найкраще утримує ділові секрети, які рвуться назовні з переповненої сумки.

Третім незаперечним плюсом є міцно прошиті зручні ручки - саме вони прийматимуть основний «удар» на себе (книги і документи можуть сплюсоваться в досить вагомий результат). Саме тому вдалим доповненням стане знімний ремінь через плече - він час від часу буде переймати навантаження, тим самим продовжуючи термін служби основних ручок.

Дрібні відділення кожне по-своєму покликані полегшити життя ділової людини (наприклад, завдяки спеціальним власникам, ви більше не будете розшукувати по всій сумці невловимі ручки або ключі).

Правильне доповнення

Компактний і стильний, чоловічий портфель для документів при правильному підборі може стати ідеальним доповненням вашого образу. Варто лише пам'ятати, що діловий стиль не вітає кричущі кольори і надлишкову фурнітуру, тобто, чим спокійніше і суворіше буде дизайн, тим краще. Приємним винятком з правил стануть хіба що моделі з вінтажної шкіри. Однак, граючи з кольором, потрібно враховувати, що сумка повинна поєднуватися за кольором з взуттям і брючним ременем. До речі, підібрати пояс гармонійного відтінку і стилю можна також в каталозі інтернет-магазину bag24.com.ua

Вгору