Тотальний розпродаж до 80% - таких позицій у нас більше не буде
0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт

9.00-18.00

Сб

10.00-16.00

Київ пр-т Перемоги 123

0
Мій кошик

Чоловічі портфелі через плече

Портфель на одне плече

Чоловічі портфелі сьогодні - це не тільки важливі папери, ручки і печатки (хоча і це може важити чимало). До звичного «канцелярському» набору все частіше додаються сучасні гаджети - великі мобільні телефони, планшети і навіть важкі ноутбуки. Все це дає можливість ні на хвилину не випадати з робочого процесу - навіть якщо ви, наприклад, виявилися за містом або застрягли в ліфті. Однак велика кількість робочих матеріалів в результаті погано позначається і на ваших руках, і на ручках портфеля, наскільки міцними б вони не були.

Тому особливо вдалим доповненням до портфеля стане регульований ремінь через плече - знімний або стаціонарний, який час від часу буде «підміняти» основні ручки, таким чином продовжуючи термін їх служби. Та й власник аксесуара зможе звільнити руки від щоденного вантажу. Чоловіча сумка портфель через плече є зручною альтернативою стандартної моделі, особливо в поїздках - щоденних або на відрядження, коли багажу предостатньо і рук в прямому сенсі слова не вистачає.

Знімний плечовий ремінь сьогодні доповнює навіть невелику чоловічу сумочку через плече - вертикальну барсетку, що лише підтверджує необхідність і зручність цієї деталі. До речі, такий ремінь завжди зручніше замінити, ніж стаціонарні ручки.

Вгору