Сучасна мода навіть самий поганий дощовий день здатна перетворити в прекрасний привід продемонструвати свою нову парасольку. Адже, погодьтеся, так приємно гуляти під теплим осіннім дощем, прикриваючись стильною парасолькою. Отже, давайте ж подивимося, які парасольки в моді:

Останній писк. Модельєри в цьому році створили екстравагантні і модні парасольки, які мають незвичайну форму. Вони можуть бути виконані у формі зірки, квадрата, трикутника або капсули. При цьому модними кольорами вважаються бузковий, помаранчевий, фіолетовий і рожевий. А ось що стосується малюнків, то тут слід віддати перевагу геометричним і етнічним печаткам, а також квітковим малюнкам. На піку популярності будуть і ті моделі, які доповнені різними аксесуарами. Так, наприклад, стразами, бантиками, гіпюровими вставками і гудзиками.

Складні парасолі. Однією з головних переваг даної моделі вважається їх компактність. Такі парасолі легко вміщаються в маленьку жіночу сумочку. Але пам'ятайте, кількість складань впливає на якість парасольки, так як збільшується ймовірність поломки.

Дані моделі діляться між собою на три види залежно від способу відкриття:

  • Механічний. Вони важать близько 200 г і мають до 5 складань. За розмірами нагадують пачку сигарет.
  • Автомат. Легко закривається і відкривається. Практично всі моделі мають систему «антивітер», завдяки якій парасолька може витримати сильний порив вітру, не вигинаючись при цьому в різні боки.
  • Напівавтомат. Складається вручну, а висувається самостійно, при натисканні на кнопку.
  • Парасолька тростинка. Завдяки своєму великому куполу, вона захищає спину і плечі від дощу. Ці моделі відрізняються своєю міцністю і надійністю. При цьому спиці не мають співчленів, в результаті чого парасолька-тростина має більш жорсткий купол, ніж у інших моделей. Однак великим мінусом є те, що ці моделі не поміщаються в сумочку і їх потрібно постійно носити в руках.

Парасолька для дитини

Перед тим, як купити парасольку для дитини, обов'язково перевірте її безпеку. Так, наприклад, всі кінці спиць повинні бути закриті пластмасовими кульками. А сама верхівка повинна бути не гострою. При цьому парасолька повинна мати пластмасовий фіксатор, він не прищемить малюкові пальці.

Зверніть також увагу і на матеріал, він повинен бути добре натягнутий. Але врахуйте, у складної парасольки він більш натягнутий, ніж у парасольки-тростини. Всі спиці повинні бути однакових розмірів і міцно кріпитися до стрижня.

Якщо ж ви вирішили купити фірмову модель, зверніть увагу на те, де знаходиться знак. Він повинен бути на куполі, кнопці, ручці та хлястику.

Матеріал парасольки

Величезну роль відіграє і те, з якого матеріалу зроблена парасолька. На сьогоднішній день для її створення модельєри використовують такі матеріали:

  1. Нейлон. З нього створюють дешеві моделі. Нейлон дуже швидко «сідає».
  2. Поліестер. Використовують для дорогих парасольок. Це найпоширеніший матеріал.
  3. Епонж. За своєю структурою дуже нагадує плащівку. Завдяки такому матеріалу, вода не затримується на парасольці, скочується вниз, в результаті чого вона практично суха.