Тотальний розпродаж до 80% - таких позицій у нас більше не буде
0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт

9.00-18.00

Сб

10.00-16.00

Київ пр-т Перемоги 123

0
Мій кошик

Жіноча сумка клатч через плече

Практичний клатч

Клатч - невелика сумочка для святкового вечора або зустрічі в неформальній обстановці. Внутрішні відділення, незважаючи на свій розмір, дозволяють акуратно розмістити необхідні дрібниці, що допоможе уникнути спокуси набрати з собою непотрібних речей про запас. Сьогодні маленька сумочка також виступає своєрідним чохлом для перенесення великих смартфонів, які вимагають дбайливого відношення, але далеко не завжди поміщаються в кишеньках джинсів чи піджаків.

Класичний варіант клатчу передбачає тонкий ремінець для зап'ястя або повна відсутність ручок. Такий спосіб використання передбачає демонстрацію витонченості жіночих рук, манікюру, прикрас. Однак, якою б красивою і стильною не була жіноча сумка клатч, через плече носити сумку все-таки звичніше і зручніше. Адже навіть звичайний фуршет стає справжнім випробуванням, якщо одна рука постійно зайнята. Рано чи пізно руки втомлюються, особливо якщо ви вмістили в маленьку сумочку «все необхідне». У поєднанні з високими підборами до кінця вечора це дає карколомний ефект в найгіршому значенні цього слова.

Проблему зайнятих рук з легкістю вирішить додатковий ремінь через плече - тонкий ланцюжок або регульований ремінець лише підкреслюють витонченість стилю і роблять аксесуар більш зручним. У деяких моделей саме він є головною прикрасою сумочки - великі металеві елементи, каміння, пряжки роблять цю невелику, але практичну деталь досить помітною.

Більшість моделей допускають можливість заховати вузький плечовий ремінець в самому клатчі або при необхідності взагалі відстебнути його.

Маленька сумочка зазвичай легка і може зісковзувати з плеча, тому часто дівчата носять цей аксесуар навскіс, через груди. Зверніть увагу на довжину ременя - чи дозволить вона вам такий варіант використання.

У сусідньому розділі каталогу ви зможете придбати не тільки маленькі, але і більш місткі жіночі сумки через плече - строгі ділові моделі, де помістяться важливі папери і портативна техніка, або стильні повсякденні варіанти, які допоможуть заховати щодня необхідні предмети.

Вгору