Тотальний розпродаж до 80% - таких позицій у нас більше не буде
0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт

9.00-18.00

Сб

10.00-16.00

Київ пр-т Перемоги 123

0
Мій кошик

Сумка А4 чоловіча

Не є великою, і не маленька

Класичний варіант ділової сумки своїм розміром безпосередньо прив'язаний до найпопулярнішого формату документів - А4. І нехай інформаційні технології все міцніше вростають в наше життя, без паперових копій нам поки не обійтися, тому портфелі ще довго будуть царювати в діловому світі. Однак, крім розміру сумки, варто подумати про те, наскільки добре розмістяться в ній ваші робочі матеріали.

Договори, контракти, копії, брошури - все це з зручністю можна скласти в діловий портфель або сумку з жорсткими стінками. Додаткові відділення знадобляться як для блокнотів, так і для планшетів / невеликих ноутбуків або зразків продукції. Кишені для дріб'язку допоможуть акуратно розсортувати ручки, ключі, флешки.

В руках або на плечі?

Чоловічі сумки формату А4 - це, звичайно, портфелі, тому основну увагу потрібно звернути на ручки, які візьмуть на себе навантаження. Найчастіше, першими зношуються саме вони, і хорошим доповненням стане знімний ремінь через плече, який час від часу буде «приймати удар» на себе.

Один з багатьох

Стильна сумка А4 чоловіча перетворить навіть несерйозного студента в солідного чоловіка. Однак солідність - ще не все. Діловий стиль досить суворий, і портфелі часто схожі один на одного, немов брати, недовго і переплутати. Якщо ви хочете виділитися з офісної натовпу - вам варто звернути увагу на вінтажні моделі. Штучно зістарена шкіра з правильною фурнітурою зробить незвичайною сумку навіть самого нудного крою. А підібрати відповідний ремінь, щоб повністю витримати стиль - можна в каталозі шкіряних поясів інтернет-магазину bag24.com.ua

Вгору