Тотальний розпродаж до 80% - таких позицій у нас більше не буде
0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт

9.00-18.00

Сб

10.00-16.00

Київ пр-т Перемоги 123

0
Мій кошик

Чоловічі сумки барсетки через плече

Чоловічі барсетки з ременем

Безперечно, барсетка - найзручніший варіант невеликої сумки. Компактна модель вміщує в себе всю необхідну дрібницю і, на відміну від клатча або папки, має стандартну ручку або знімну петлю на зап'ясті, завдяки чому руки втомлюються набагато менше.

Однак протягом дня людина неодноразово потрапляє в ситуації, коли необхідні обидві вільних руки. Це може бути і повсякденна поїздка на роботу в громадському транспорті, і прогулянка по незнайомому маршруту, коли не хочеться зайвий раз залишати речі без нагляду, випускаючи їх з рук.

Тому особливо зручним доповненням стане знімний регульований плечовий ремінь, який допоможе розвантажити руки, не розлучаючись з сумочкою. При необхідності, можна навіть не відстібати карабіни, а просто вкласти ремінь всередину барсетки. Чоловічі сумки барсетки через плече - оптимальний варіант, коли мова йде про стильні і зручні невеликі сумки.

Напоясна альтернатива

Зазвичай, барсетки з ремнем через плече трохи більше стандартних і нагадують стильний міні-портфель (часто в вертикальному виконанні).

Якщо ви шукаєте сумку поменше, але з ременем - вам варто звернути увагу на напоясні моделі, які при необхідності можна приховати під верхнім одягом. Каталог інтернет-магазину bag24.com.ua надасть вам великий вибір різноманітних чоловічих сумок на пояс.

Вгору