Тотальний розпродаж до 80% - таких позицій у нас більше не буде
0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт

9.00-18.00

Сб

10.00-16.00

Київ пр-т Перемоги 123

0
Мій кошик

Маленькі валізи на колесах

Зняти тягар з плечей

Маленька валіза на коліщатках - компактний і маневрений помічник, який, в прямому сенсі слова, зніме частину дорожніх тягот з ваших плечей. Нехай багаж на початку подорожі здається не таким вже важким і незручним - в кінці шляху втомлені руки відчують кожен кілограм вантажу подвійно. І тому навіть не саму габаритну валізу зручно все-таки не нести, захекавшись і розштовхуючи перехожих, а котити позаду себе - витончено і легко.

Особливо оцінять маленькі валізи на колесах жінки - з таким варіантом багажу можна впоратися, не докладаючи особливих фізичних зусиль.

Легка поїздка

Звичайно, габаритна валіза вмістить набагато більше вантажу, ніж менша модель, проте чи завжди потрібен в дорозі такий обсяг багажу? Нетривале відрядження, поїздка на вихідні, короткий візит до родичів вимагають не так вже й багато речей. А якщо врахувати, що невеликий колісний чемоданчик можна провезти в якості ручної поклажі, щоб не доплачуючи за багаж - можна зрозуміти не тільки зручність, але і вигоду компактної моделі.

Якщо ви шукаєте в свою подорож правильну маленьку валізу на колесах, купити хорошу модель за приємною ціною можна в інтернет-магазині bag24.com.ua

Вгору