Тотальний розпродаж до 80% - таких позицій у нас більше не буде
0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт

9.00-18.00

Сб

10.00-16.00

Київ пр-т Перемоги 123

0
Мій кошик

Гаманець на змійці

Блискавична безпека

Гаманець на блискавці - це, в першу чергу, гарантія збереження місткості. Пам'ятайте, як герої фільмів, обіцяючи мовчати, роблять характерний жест, немов «застібаючи» рот? Так і кишеня на «змійці» надійно ховає вміст, оберігаючи ваші речі.

Міцність зіпером заслужила своє визнання давно - чого тільки варті джинси, які протягом дня тримають «під замком» випирають боки? Звичайно, на гаманці йде не настільки груба «змійка», однак і вона з честю справляється зі своїм завданням. Вона зручніша, ніж варіант на кнопці, і не буде губити дрібниці, як модель з засувкою.

Всі по місцях!

Сучасні гаманці часто поєднують функції - це одночасно гаманець, візитниця і навіть невелика сумочка. Велика кількість кишень (іноді їх більше двох десятків) дозволить акуратно і красиво розсортувати вміст - більше не потрібно буде шукати потрібну кредитку або дисконтну карту в купі подібних.

Об'ємні і яскраві моделі можуть використовуватися в якості клатча, а помітні брендові знаки тільки сприяють цьому. Сьогодні виробники пропонують різноманітні моделі - від класичних глянцевих до стилізації під шкіру змії. В інтернет-магазині bag24 ви знайдете безліч різних варіантів, серед яких напевно знайдеться гаманець як для Вас.так і в подарунок Вашим близьким.

Підбираючи підходящий варіант, перевірте фурнітуру, яка комплектує гаманець, змійці повинна відповідати велика і зручна собачка, яка дозволяє легко і швидко відкрити потрібний відділення, а для великих моделей хорошим доповненням стане ручка-петля на зап'ясті.

Вгору