Зберігайте ваші важливі документи в безпеці та стилі з компактною обкладинкою на документи МВС України від бренду SHVIGEL. Ця яскрава червона обкладинка, виготовлена з натуральної щільної шкіри, не лише надійно захистить ваші документи, а й додасть елегантності вашому повсякденному вигляду.
Основні характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра, що забезпечує довговічність і якість;
- Розміри: 10х7х0,5 см, що робить її ідеально компактною;
- Колір: яскравий червоний, який приверне увагу;
- Країна виробник: Україна.
Ця обкладинка не тільки відмінно підійде для нової поліції, але й чудово спрацює за межами професійних рамок. Закривається у вигляді книжки, з невеликим прозорим віконцем та написом «Міністерство внутрішніх справ» на лицьовій стороні. На задній частині ви знайдете тризуб на зірці та напис «МВС Україна», що підкреслює її українське походження.
У ній є дві кишеньки, одна з яких під прозорою плівкою, що забезпечує зручний доступ до основних документів. Люверс на верхній частині дозволяє підчепити обкладинку на карабін, що робить її ще більш практичною для повсякденного використання.
Обираючи обкладинку на документи SHVIGEL, ви отримуєте не просто аксесуар, а надійний захист ваших важливих паперів, виконаний в елегантному та сучасному стилі.