Тотальний розпродаж до 80% - таких позицій у нас більше не буде
0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт

9.00-18.00

Сб

10.00-16.00

Київ пр-т Перемоги 123

0
Мій кошик

Дорожні сумки великих розмірів

Дорожні сумки великих розмірів

Об'ємна валіза зазвичай означає тривалу подорож. Однак, нерідко буває, що і в короткі поїздки потрібно взяти багато речей - наприклад, на свято в інше місто, де крім звичайного одягу і щоденних дрібниць, потрібні святковий костюм / плаття, взуття, подарунки. Та й у відрядження, буває, доводиться брати не тільки предмети особистого вжитку.

Місткі внутрішні відділення з легкістю вмістять об'ємний вантаж, а фіксуючі гумки допоможуть транспортувати одяг, не скручуючи і не мнучи її.

Одна велика або багато маленьких?

Великі дорожні сумки - хороший варіант для сім'ї або пари друзів, коли всі великі речі зручно скласти в одну валізу, не "обростаючи» безліччю дрібних сумок, одну з яких легко втратити в дорозі. Втім, корисним доповненням буде сумочка невеликого обсягу, яку можна взяти з собою в салон літака як ручну поклажу і яка розмістить все найцінніше - гроші, документи, коштовності і т.д.

Характерна фурнітура

Дорожні сумки великих розмірів часто комплектують коліщатками, які візьмуть більшу частину навантаження на себе. Кодові замки і додаткові ремені допоможуть вберегти ваш вантаж від чужих рук, а ущільнене дно з металевими ніжками додасть стійкості і продовжить термін служби виробу.

Вгору