Чоловічі ремені, в порівнянні з жіночими ременями, відрізняються невеликою класифікацією. Перший вид - класичний. Костюм буде виглядати ідеально з лаконічним ременем з простою пряжкою без художніх шедеврів. Ширина класичного ременя зазвичай не перевищує 3,5 см, адже основна його задача непомітність і гармонія з костюмом. Буде правильно, якщо ремінь поєднується з портмоне, портфелем, взуттям і ремінцем годинника.

Інша справа другий вид ременів - джинсові. Ці можуть бути в центрі уваги, акцентувати увагу на собі. Ширина джинсових ременів може досягати 5 см, пряжки можуть бути масивними, ну а колір фактури і матеріал можуть бути абсолютно різними.

Є третій вид - універсальний. Ширина від 3,5 до 4,5 см. Такі підходять як для джинсового одягу, так і для класичних костюмів. Це найчастіше ремені з рельєфною фактурою зі шкіри ската, крокодила, страуса.

Ідеальним буде вибір того чоловічого ременя, який застібається на третій отвір, а вільний кінець ременя повинен розтягуватися через першу шлейку на брюках. Проколювати в ремені отвір не рекомендують, втрачається механічна міцність і естетичність ременя. Якщо ремінь подобається, але довжина не влаштовує, можна відрегулювати її за допомогою спеціального болтика на пряжці. Відкрутіть болт, зніміть пряжку. Сім раз заміряйте відстань талії від третього отвору - один раз відріжте, потім зробіть новий отвір під болтик і закрутіть назад.

Зберігати ремінь треба або в згорнутому кільцем вигляді, або висячому положенні. Існують навіть спеціальні плечики. Інші способи можуть деформувати шкіру - ремінь зіпсується. Якщо задумали помити - слабкий мильний розчин підійде, тільки не сушіть на батареї. До речі, якщо пряжка масивна і сильно видається вперед, не варто її ховати під одягом, вона замислювалася для носіння на показ, ні в якому разі не носіть ремінь з такою пряжкою з класичним костюмом.

Найголовніше в ремені - це гармонія з тим одягом, який Ви зібралися носити. Удачі Вам у виборі.