Карантин саме час зайнятися своїми речами адже вони займають стільки місця, при цьому більшість з них ви практично не носите. Розумію, що для багатьох це може бути дуже складно, але не варто засмучуватися адже ті хто вміє віддавати згодом отримують навіть більше. Перевіримо?

1. Не шкодуйте - позбавляйтеся!

Окремо відкладіть речі, які втратили свій презентабельний вигляд. Мають дірки, затерті, затягування або втрачені елементи декору, які не підлягають ремонту. Проте, поспішати їх викидати не варто. Ви можете занести їх в найближчий магазин H & M. Найцікавіша особливість - це те, що магазин приймає абсолютно будь-які речі навіть капронові колготки і нижню білизну. Ніхто не буде заглядати в ваш пакет і що ви там принесли на переробку. Головне, щоб це було 2 більш менш повних пакети. Здавши свої старі речі, ви отримуєте знижку на одяг.

Якщо у вашому місті немає такого магазину, ви можете також відправити речі в товариство Червоного хреста або мережу магазинів Ласка. В цьому випадку весь ваш одяг відправляється на благодійність людям, які цбого потребують або перепродається в магазині.

2. База

Потрібно визначитися з базою. Відберіть речі, які створюють базовий гардероб і оцініть чи не занадто їх мало і наскільки різноманітні вони за кольорами. Отже, що ж це за «базові речі»? До них віднесемо джинси, брюки, футболки, однотонні светри, сорочки під класику, реглани. Від них будемо відштовхуватися, щоб створити «свіжі» образи.

3. Взуття та аксесуари

Правильно з'єднавши взуття з аксесуарами, які модні в цьому сезоні ми можемо знову створити популярний образ. Пам'ятайте, що деталі створюють враження. Поєднавши аксесуари, ми можемо також отримати образи 90х або 80х, які постійно повертаються на пік моди.

4. Кольорова гама

Речей якого кольору найбільше у вашій шафі? Які з них потрапили туди внаслідок покупки на емоціях? Що з них не було жодного разу одягнене? Спробуйте поєднувати елементи свого базового гардероба з речами із цього пункту. Іноді такий спосіб виходить навіть дуже гармонійним, а ваші базові речі приглушують яскраві, куплені в пориві пристрасті. Наприклад, червона спідниця і сіра футболка та сірий жакет.

5. Шанс кітчу

Паєтки, пір'я, стрази ... Речі, куплені для вечірки лежать без діла? Не турбуйтеся - спробуйте їх також поєднувати з більш приглушеною базою з гардероба. Доповніть плаття светром, одягненим поверх і воно легко перетвориться в спідницю, як у прикладі Д. Баттл та і працює такий метод ідеально.

6. Переосмисліть

На перший погляд безглузді речі. Штани в чоловічому стилі, футболка в стилі рок родом з 90-х: деякі з них знову повернулися в моду і їх сміливо можна носити. Інші ж можна поєднувати і створювати свій власний вінтаж.

7. Доопрацювати

Одяг, який носити ну взагалі не хочеться - спробуйте дати йому друге життя і проявити трохи творчості. Тим більше під час карантину, коли все одно нема чим себе зайняти. Додайте бісеру в нудну кофту або зробіть модні розрізи в старих штанах. Вам також допоможуть нашивки, кишені. Для особливо сміливих - ви можете погратися з довжиною виробу.