Тотальний розпродаж до 80% - таких позицій у нас більше не буде
0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт

9.00-18.00

Сб

10.00-16.00

Київ пр-т Перемоги 123

0
Мій кошик

Жіночий діловий портфель

Сумка для роботи

Вірна помічниця ділової леді - сумка-портфель, за строгими стінками якої, немов в маленькій фортеці, зберігаються і робочі таємниці, і невеликі жіночі секрети.

Завдяки жорсткому корпусу, портфель навіть в переповненому стані тримає форму, не дозволяючи зім'ятиcь паперовому вмісту. Однак сьогодні не завжди достатньо мати при собі паперові копії, тому сучасний жіночий діловий портфель має не тільки стандартні робочі відділення та тримачі для ручок. Зручна кишеня для мобільного телефону допоможе швидко відповісти на важливий дзвінок, а відділення для ноутбука або планшета дозволить залишатися у всеозброєнні навіть в дорозі.

Перекласти ношу на плечі

Проте, наскільки не було б зручно мати під рукою всі робочі матеріали або навіть зразки - надмірна вага поклажі дуже негативно позначається на ніжних жіночих руках. Якщо ви плануєте істотно навантажувати портфель - зверніть увагу на моделі зі знімним регульованим ремнем через плече, який дозволить час від часу звільняти руки. До речі, таке чергування істотно продовжить службу основних ручок (а саме вони часто зношуються першими).

Строгість і спокій

Навряд чи можна зустріти портфель червоного кольору - як і все оздоблення ділового світу, сумка повинна бути неяскравою, простого крою, без зайвої фурнітури, гармонійно поєднуватись з взуттям і одягом. Суворі правила дрес-коду істотно згладжують відмінності між співробітниками. І костюми, і аксесуари часто виконані в єдиному, часом безликому стилі. Портфелі в даному випадку - не виняток, особливо, якщо враховувати, що і розміру вони все приблизно однакового, прив'язаного до формату документів (як правило, А4). Тому досить популярні унісекс моделі, які підійдуть як чоловікові, так і жінці.

Якщо ж ви шукаєте більш яскравий, індивідуальний варіант - радимо заглянути в розділ ділових сумок інтернет-магазину bag24.com.ua, де серед зразків строгості можна знайти моделі з більш сміливим дизайном і фурнітурою.

Вгору