Тотальний розпродаж до 80% - таких позицій у нас більше не буде
0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт

9.00-18.00

Сб

10.00-16.00

Київ пр-т Перемоги 123

0
Мій кошик

Жіночі портфелі для документів

Класична сумка для документів

Образ ділової людини з часом перетворився на штамп, витканий з обов'язкових елементів, одним з яких є портфель. І, як би не хотілося відійти від канону, портфель - дійсно, найзручніша модель ділової сумки. Жорсткий каркас створений спеціально для того, щоб зберегти тонкі аркуші документів. Зручний замок-застібка надійно охороняє вміст сумки, а міцні ручки роками витримують досить нелегкий паперовий вантаж.

Жіночий портфель - не валіза

Класична форма популярна і у чоловіків, і у жінок, тому досить часто виробники випускають унісекс моделі. Однак варто врахувати, що, незважаючи на рівність на роботі, жінки - все-таки більш витончені і ніжні істоти, тому і аксесуари повинні бути відповідні. Це означає, що, якщо дозволяє робота, варто обмежитися мінімальною моделлю, де із зручністю розмістяться документи формату А4 (як правило, більшість важливих паперів відповідають розміру стандартного аркуша). Тоді буде менше спокуси заповнити сумку безліччю зайвих речей, вага яких до кінця дня починає «відривати» руки.

Досить часто сучасні жіночі портфелі для документів комплектуються знімним регульованим ремнем через плече, який стане справжньою знахідкою як в звичайний навантажений день, так і при тривалих переїздах, коли необхідні вільні руки.

Вгору