Тотальний розпродаж до 80% - таких позицій у нас більше не буде
0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт

9.00-18.00

Сб

10.00-16.00

Київ пр-т Перемоги 123

0
Мій кошик

Польський бренд Wittchen (Віттхен) був заснований в 1990 році Анджеєм Віттхеном. Його компанія з виробництва аксесуарів з натуральної шкіри поступово набирала популярність в рідній Польщі, виходячи на лідируючі позиції. На сьогоднішній день не тільки Wittchen гаманець, але і інші товари компанії мають безліч нагород і дипломів, які підтверджують стійкі передові позиції бренду на ринку.

Початок і розвиток бренду

До 2000 року компанії вдалося випустити безліч власних колекцій, а також побудувати мережу оптової торгівлі. Ще через десятиліття мережа Wittchen налічує вже 65 фірмових магазинів на території Польщі, має великий обсяг продажів з корпоративними партнерами, а також має експортні напрямки в Україну, Росію, і по всій Європі. У кожній торговій точці Wittchen представлений асортимент товарів зі шкіри класу люкс, а сам бренд став синонімом високої якості товарів зі шкіри.

Про продукцію

Товари Віттхен призначені для тих, хто цінує практичність, витонченість і унікальний неповторний стиль. На сьогоднішній день в асортименті компанії найбільш відомий Wittchen гаманець, але крім нього існує широка лінійка портфелів, сумок, рукавичок, взуття, ременів і валіз. Для виготовлення продукції Віттхен використовуються традиційні технології, ручна робота і тільки найкраща теляча шкіра, оброблена за італійською технологією. Процес вироблення шкіри тривалий і вельми копіткий, але в результаті вона має неперевершений матовий блиск, приємний аромат і виразний рельєф. Фарбування натуральними барвниками на рослинній основі надає шкірі «живі» колірні відтінки. Оригінальність всіх матеріалів, використовуваних у виробництві, підтверджена спеціальними сертифікатами. Віттхен має свою політику якості, піддаючи всю продукцію ретельній перевірці, тільки після якої товару видається знак «QC Passed».

Продукція Вітхен виходить в 14 колекціях, моделі яких відрізняються виробленням шкіри. Da Vinci, Arizona, Italy представляють чоловічі аксесуари для сучасних ділових людей, а основні жіночі колекції - Venus і Young. Кожна колекція випускається в своїй фірмовій упаковці. Незалежно від колекції Wittchen гаманець або інший аксесуар - це завжди якість, розкіш і комфорт.

Бренд для людей

Кожен Wittchen гаманець має впізнаваний фірмовий логотип і сертифікат, який підтверджує його якість та ексклюзивність і є гарантією оригінальності. Чудовий стиль, відмінна функціональність і уважність до деталей - ті якості, за які споживачі цінують вироби бренду. Чітке дотримання норм і високий рівень контролю якості дозволяє створювати красиві, унікальні і міцні аксесуари, які стануть доповненням будь-якого сучасного образу. Слоган фірми підтверджує філософію бренду: "Любов'ю і творчістю створити бренд Wittchen людьми для людей".

Немає товарів

Вгору