Скільки впродовж року існує приводів дарувати подарунки? Новий Рік (звичайний, старий, китайський), День усіх закоханих, 23-є лютого, 8-ме березня, Дні народження. А якщо Ви думаєте, що весілля буває лише одне – помиляєтесь. Вже в друге воно буває за рік - ситцеве, потім паперове, дерев’яне і так аж до діамантового. Іншими словами, ідеї щодо цікавих подарунків завжди є актуальними.

Сьогодні я розкажу Вам: які подарунки оцінять чоловіки, чого хочуть жінки, звісно окрім діамантів, а також подарунок тещі, тут важливо не помилитися. 

Навіть якщо купівлю подарунка Ви як завжди відклали на останній день – панікувати не варто. Головне по-перше хоч трохи знати людину, якій плануєте щось дарувати, а по-друге вирушати туди, де вибір подарунків, як найширший, приміром до Інтернет-магазину bag24.com.ua.

Що може бути складнішим за пошук подарунка жінці? Кажуть, тільки програмування мовою асемблер (assembler) і пошук подарунка чоловікові. Саме із цих презентів ми і почнемо.

Можете не вірити, але є чимало речей, які не залишать байдужими майже жодного чоловіка. Серед таких універсальних дарунків коханому, брату, куму, другу – товари для відпочинку; мангали барбекю – любителям пікніків; намети, спальні мішки – затятим туристам; рибалкам – зручні складні стільці, триноги і казанки на юшку. Також можна звернути увагу на стильні чоловічі сумки чи гаманці. Вони можуть бути як шкіряними, так із замінника. Такі речі можна дарувати всім чоловікам, вони завжди знадобляться.

Традиція дарувати подарунки шефу в нашій країні не зникне ніколи. Разом із колегами можна подарувати шефу набори різноманітних ігор. Це можуть бути нарди, шахи або навіть набір для покеру. Крім цього досить доречним подарунком для шефа буде модний шкіряний портфель чи маленька стильна барсетка. Портфель Вашому босу знадобиться для носіння важливих паперів чи документів, а в барсетку можна вкинути мобільний телефон, ключі чи кредитні картки. 

Жінки оцінять дещо інші презенти. Окрім найкращих друзів, діамантів, їм можна дарувати ще безліч речей: набори вишуканого посуду, гарні підсвічники, світильники, дизайнерські дрібнички. Ось де чоловіки можуть продемонструвати свій тонкий смак. Також жінці буде надзвичайно приємно отримати в подарунок сумку або гаманець. Презентував такий аксесуар жінці, Ви обов’язково почуєте у відповідь слова вдячності, адже будь-яка представниця прекрасного полу обов’язково повинна мати декілька модних сумочок, і хоча б два три гаманці.

Окрема розмова – подарунок матері Вашої дружини. Пам’ятаєте: «Детям мороженное, бабе – цветы! И смотри не перепутай, Кутузов!» Іншими словами – це саме той випадок, коли помилка обійдеться надто дорого. Пригадайте, що любить теща і обирайте: екзотичні квіти, шовкова постіль, м’який халат для сауни, ті самі набори гарного посуду. А може вона у Вас понад усе любить поратися на дачі? Тоді здивуйте її гамаком або садовими меблями, розкажіть як в них зручно відпочивати після трудового дня.

Нарешті дрібні презенти і сувеніри, кумедні керамічні фігурки, статуетки і скриньки, набори чашок, свічки фото рамки. У багатьох випадках будуть саме такі подарунки. І не забувайте ефект не менший за сам подарунок справляють слова та упаковка. Навіть якщо Ви просто даруєте гроші покладіть їх, скажімо, у повітряну кульку, у якусь скриньку або навіть у глиняний горщик. Не обмежуйте своєї фантазії.