St Nicholas Day - подарки для близких 79%
Сравнение
Добавьте товары для сравнения
Желания
Добавьте товары в желания
График работы:

Пн-Пт

9.00-18.00

Сб

10.00-16.00

Киев, Протасов Яр 8

0
Мой заказ

Отзывы о магазине

5.0
112 отзыва
Сортировка:
Гаманець просто крутезний, якість шкіри вражає та й рівень обробки неймовірний
Дуже задоволений, хоча смартфон 6.5 дюймів виявився завеликий
Дякую! Радитиму Вас друзям
Ответить
Аркадий Островский, доброго дня. Дякуємо, що обрали саме нашу продукцію. Нам дуже приємно, що Ви знайшли час залишити позитивний відгук і залишилися задоволені якістю придбаного товару. Бажаємо приємного користування.

Ответить
Дуже задоволена якістю придбаного жіночого гаманця.Купувала товари неодноразово і ще жодного разу не підвели.Якість і стан відповідає тому що виставлено для огляду на сайті.

Ответить
Копійченко Алла, доброго дня. Дякуємо, що обрали саме нашу продукцію. Нам дуже приємно, що Ви знайшли час залишити позитивний відгук і залишилися задоволені якістю придбаного товару. Бажаємо приємного користування.

Ответить
Замовляв сумку для ноутбука vintage 14799, сумка по якості влаштовує, але в даному магазині більше замовляти товари не планую, як виявилось цінова політика не найкраща в мережі інтернет, не сподобалось відношення менеджерів, якось не дуже позитивно налаштовані, не має відчуття того що все пройшло успішно і покупкою задоволений.
Рекомендувати не можу даний магазин(
Ответить
Віталік Пустовіт, доброго дня. Приносимо свої вибачення за заподіяні незручності. Ми обов'язково приймемо міри для поліпшення якості обслуговування клієнтів.
Ответить
Відмініть, будь ласка, замовлення 136034.
Ответить
Зробіть відміну замовлення.
Ответить
Юлія Василевська, доброго дня, вкажіть номер замовлення будь ласка.

Ответить
Дякую отримав сумку.Хороший і якісний товар.Доставка швидка. Все просто чудово.
Ответить
Медведчук Олександр, доброго дня. Дякуємо, що обрали саме нашу продукцію. Нам дуже приємно, що Ви знайшли час залишити позитивний відгук і залишилися задоволені якістю придбаного товару. Бажаємо приємного користування.
Ответить
Всё бы было хорошо,если бы не потёртая задняя сторона...
Ответить
Алла Чуешкова, доброго дня. Приносимо свої вибачення за заподіяні незручності. Дякуємо за надану інформацію. Нагадуємо, що Ви маєте право на повернення товару чи коштів у встановлені законом терміни. Ми неодмінно приймемо заходи для поліпшення якості контролю нашої продукції і недопущення подібних ситуацій у майбутньому.

Ответить
Молниеносная отправка, товар соответствует заявленому. Магазин надёжный, товар качественный. Большой плюс- кредитная линия. Чек в электронном виде в наличии. Спасибо.
Ответить
Роман Авдеев, доброго дня. Дякуємо, що обрали саме нашу продукцію. Нам дуже приємно, що Ви знайшли час залишити позитивний відгук і залишилися задоволені якістю придбаного товару.
Ответить
Отримала не такий колір і на пакеті ,в якому був гаманець інші цифри замовлення
Ответить
Тетяна, доброго дня, зв'яжіться будь ласка з нашим менеджером, щоб вирішити дану проблему, напевно, сталась помилка.
Ответить
Як зробити відміну замовлення?
Ответить
Юрчук галина, доброго дня, Ваше замовлення відмінено.
Ответить
Дякую, отримав ключницю. Якість добра. Доставка швидка. Дякую за знижку.
Ответить
Вертипорох Олександр, доброго дня. Дякуємо, що обрали саме нашу продукцію. Нам дуже приємно, що Ви знайшли час залишити позитивний відгук і залишилися задоволені якістю придбаного товару.
Ответить
Швидко відправили! Хороший і якісний товар!
Ответить
Ирина Павлова , доброго дня. Дякуємо, що обрали саме нашу продукцію. Нам дуже приємно, що Ви знайшли час залишити позитивний відгук і залишилися задоволені якістю придбаного товару та роботою нашого магазину.
Ответить
Дякую! Доставка мегашвидка, і це під Новий рік! Рюкзаком задоволений :)
Ответить
Калиниченко Юрій Іванович, доброго дня. Нам дуже приємно, що Ви знайшли час залишити позитивний відгук і залишилися задоволені якістю придбаного товару.
Ответить
Оплатив товар,прийшов бракований.На заявлені номери телефонів не відповідають,таке ставлення до своїх покупців!
Ответить
Руслан, доброго дня, вкажіть будь ласка номер замовлення для вирішення проблеми
Ответить
Оплатила товар,номер не відповідає.
Ответить
Пытаюсь дозвониться, ни один номер не отвечает. Если со мною не свяжутся до отправки, посылка вернётся в магазин.
Ответить
Атрошенко Наталия Петровна, добрый день. В связи с отключением электричества, были проблемы со связью. С вами свяжутся обязательно.
Ответить
Слово "портмоне" пишеться українською і російською саме так
Ответить
Ігор, доброго дня. Дякуємо за зауваження. Підкажіть будь ласка, де Ви побачили пимилку?
Ответить
Гаманець отримала. Дякую, дуже вдячна працівнику магазину, який вирішував зі мною питання.
Гаманець гарний, але колір трішки відрізняється від заявленого.
Ответить
Марина Шевченко, добрий день. Дякуємо за позитивний відгук. Завжди раді бачити Вас серед наших покупців та відповісти на всі запитання. Приємних та вдалих Вам покупок!

Ответить
Сумку чоловічу Vintage 14697 отримав на наступний день. Дякую за оперативність. Якість добра. Претензій і зауважень не маю ні до товару, ні до якості обслуговування. Продавцеві зичу процвітання.
Ответить
АНАТОЛІЙ ТЮРІН, доброго дня. Дякуємо, що обрали саме нашу продукцію. Нам дуже приємно, що Ви знайшли час залишити позитивний відгук і залишилися задоволені якістю придбаного товару. Бажаємо приємного користування.
Ответить
Купляли сумку чоловічу. Хороша якість, вмістима. Задоволені
Ответить
Катя Манчурад, добрий день. Дякуємо, що обрали саме нашу продукцію. Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашим товаром. Завжди раді бачити Вас серед наших покупців та відповісти на всі запитання. Приємних та вдалих Вам покупок!

Ответить
Показать ещё 20 отзывов
Наверх