Зустрічають по одязі – це знають всі! А те, що у світі бізнесу зустрічають по портфелю – ясно далеко не всім. Цей атрибут, дійсно, може розповісти дуже багато про свого власника, а значить і вплинути на хід усіх фінансових операцій. Отже, чоловічий діловий портфель! Яким він повинен бути, щоб відповідати статусу ділової людини?

При виборі портфелю варто керуватися наступними факторами: якість самого виробу (бажано вибирати шкіряний портфель), якій колір більше підійде загальній гамі його власника, функціональність та місткість. Також, важливу роль грає фірма-виробник. Слід звертати увагу на відомі бренди, так як вони зацікавлені в підтримці свого іміджу і намагаються шити якісні речі.

Спочатку про колір! Звичайно, чорний, класичний підійде до будь-якого костюму взуття та аксесуарів. Якщо чорний портфель у тебе вже є – придивись до інших кольорів! Зараз для ділової чоловічої моди актуальні відтінки шоколадного, коричневого і навіть рудого.

Наступний крок при виборі портфеля – його функціональність. Адже є різниця, скільки папок у ньому може вміститися: одна чи п’ять? В портфель ділового чоловіка обов’язково має поміститися папка формата А4, а також необхідні в роботі дрібниці: телефон, диски, різні канцелярські вироби.

Щоб оцінити чи якісний виріб – придивися до його деталей! Прослідкуйте щоб строчка зовні і всередині була рівною і без пропусків. Зрізи повинні бути рівно зрізані і оброблені фарбою і лаком в тон вироби. Особливу увагу зверніть на застібки і замки. При виборі зверни увагу на ручки, вони часто видають недоліки. Сумка зі шкірозамінника чи тканини довго не прослужить, та й має не дуже солідний вигляд.

В нашому Інтернет-магазині Вам нададуть всю потрібну інформацію, порадять, яка модель підходить саме Вам!