Після розвалу СССР 23-є лютого колишні Радянські Республіки відзначають за власним розсудом. У Росії, наприклад, воно залишилось державним святом і неробочим днем. В Україні 23 лютого, як і у сусідів – День захисника вітчизни, але не святковий день у календарі. Проте це не впливає на настрій людей, які пояснюючи по-різному називають 23 лютого святом.

Традиційні урочистості проходять цього дня на підприємствах. Атмосферу свята серед робочого дня для представників сильної статі створюють колеги жінки. Вдома на чоловіків чекають привітання та подарунки від рідних та друзів. Святкують цей день і навчальні заклади. Тут різноманітні урочисті заходи і привітання однокласників, майбутніх захисників Батьківщини частина патріотичного виховання і невід’ємна складова свята 23 лютого.

Вже тривалий час 23 лютого лишається справжнім святом: для військових професійним, для молоді святом батьків і дідів, і для усіх народним, Днем Захисника Вітчизни, «Захисника» у широкому розумінні цього слова.

Тож на Інтернет-магазин Bag24.com.ua вітає всіх чоловіків з цим святом. Весь наш колектив від щирого серця бажає Вам щастя, здоров’я успіхів і натхнення у всіх Ваших починаннях!

З святом Вас, дорогі чоловіки!!!