Тотальний розпродаж до 80% - таких позицій у нас більше не буде
0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт

9.00-18.00

Сб

10.00-16.00

Київ пр-т Перемоги 123

0
Мій кошик

Парасолі полегшені

Парасолька - модний аксесуар, елегантне доповнення іміджу і одна з найбільш незамінних речей в побуті людини. Мало хто захоче носити важкий виріб, саме для цього існують легкі компактні вироби, які можна просто кинути в сумку і забути про них «до випадку».

Які переваги мають парасолі полегшені?

Багато споживачів під час вибору відповідного аксесуару, який захистить їх від негоди, звертають увагу на конструкцію виробу. Легкі моделі бажають купити за рахунок наступних позитивних якостей:

  • крім невеликої ваги, вони мають кілька складань - найчастіше зустрічається 3, але також є товари в 5 складань, що дозволяє покласти їх в сумку;
  • конструкція малої ваги не позначається на якості продукції, тому подібна модель парасольки прослужить своїм власникам довгі роки;
  • прекрасно підходять для діток, яким буде важко тримати важку тростину в каталозі можна знайти механічні товари, які потрібно відкривати руками, також є автомат, що приводиться в дію кнопкою.

Інтернет-магазин BAG24 пропонує достатньо моделей, чоловічі та жіночі складні варіанти, а також моделі у вигляді тростини. Для замовлення на сайті можете звернутися до консультанта в онлайн-чаті або оформити покупку через корзину.

Вгору