Тотальний розпродаж до 80% - таких позицій у нас більше не буде
0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт

9.00-18.00

Сб

10.00-16.00

Київ пр-т Перемоги 123

0
Мій кошик

Жіночі ділові сумки

Ділова таємниця жіночої сумки

Жіночі ділові сумки - необхідне доповнення офісного образу. Від звичайних моделей їх відрізняє більш строгий стиль (мінімум фурнітури, однотонність, простота форми) і додаткові функціональні елементи - наприклад, тримачі для ручок / олівців у внутрішньому відділенні. Як і в будь-якій жіночій сумочці, тут є невеликі кишеньки для маленьких таємниць, адже навіть сувора бізнес-леді в першу чергу - жінка.

Важливі папери

Ділова сумка передбачає носіння документів, тому, по-перше, повинна бути відповідного розміру (вміщати листи А4 формату), а по-друге, досить жорсткою, щоб ці документи не зім'яти. Додаткові відділення для офісної дрібниці (ключі, флешки) будуть дуже до речі, а спеціальна кишеня для мобільного телефону допоможе швидко відповісти на важливий дзвінок.

Кольорові варіації

Вибираючи жіночу сумку ділову, звіртеся, чи відповідає вона приписами дрес-коду компанії, в який ви працюєте. Іноді вимоги працедавців не дуже суворі - в такому випадку можна побалувати себе моделлю більш яскравого кольору, не виходячи при цьому за рамки стилю - кричущі відтінки і блискучу фурнітуру краще приберегти для походів в клуб.

Вгору