Тотальний розпродаж до 80% - таких позицій у нас більше не буде
0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт

9.00-18.00

Сб

10.00-16.00

Київ пр-т Перемоги 123

0
Мій кошик

Вінтажна чоловіча сумка

Сучасна старовина

Вінтажна шкіра - це, в першу чергу, стильно. Аксесуар найсуворішого і навіть нудного крою буде виглядати зовсім по-іншому, якщо на ньому буде «друк старовини». Тут можна влучно обіграти правила дрес-коду, коли звичайний діловий портфель, не порушуючи вимог, в той же час істотно відрізняється від своїх побратимів - таку сумку навряд чи можна сплутати з чужою!

Недбалі і невибагливі, на перший погляд, аксесуари в стилі вінтаж, проте - одні з найбільш продуманих, адже потрібно вдало об'єднати дух старовини і сьогоднішнього дня. Стилізовані замки доповнюються сучасними змійками або кнопками, а кишені з якісно прошитої шкіри - розроблені спеціально під розмір новомодних гаджетів. Таке поєднання робить сумку особливо стильною.

Секрет практичності

Натуральна шкіра - якісний довговічний матеріал, який, втім, має свої мінуси. Один з них - шкіра легко дряпається, а сліди пошкоджень досить важко приховати. Пофарбована вінтажна шкіра має м'яку поверхню і завдяки цьому значно легше переносить механічні ушкодження. Простіше кажучи, подряпину можна легко затерти, а навіть якщо залишився слід - він цілком впишеться в загальний «потертий» стиль.

І на роботу, і в дорогу

Вінтажна чоловіча сумка знаходить своїх шанувальників серед прихильників різних стилів - це може бути і ділової портфель, і дорожній саквояж, і повсякденна сумка, яка ідеально відповідає популярному сьогодні стімпанку. Об'єднує їх одне - такий аксесуар не залишиться непомітним в будь-якому варіанті.

Вгору