Тотальний розпродаж до 80% - таких позицій у нас більше не буде
0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт

9.00-18.00

Сб

10.00-16.00

Київ пр-т Перемоги 123

0
Мій кошик

Сумки з текстилю жіночі

Широкі можливості тканини

Сумки текстильні жіночі є чудовою альтернативою шкіряним - м'які і легкі, вони досить міцні і вимагають набагато меншого догляду (в більшості випадків можна обійтися елементарним пранням). У той же час тканина дає величезні можливості для варіацій дизайну, що особливо важливо для дівочих аксесуарів - яка жінка захоче сумочку, з якої вже ходить третина міста?

Мереживо, рюші, вишивка бісером, об'ємні аплікації, бахрома - декор тканинних сумок доволі різноманітний і за багато років не вичерпав себе - кожен сезон на подіумах з'являються нові цікаві моделі, які можуть як м'яко доповнити ваш наряд, так і стати його головною прикрасою. Стильні сучасні забарвлення чергуються з етнічними візерунками, повсякденні місткі моделі є сусідами з витонченими клатчами - в розділі текстильних сумок кожна жінка знайде для себе відповідний аксесуар.

«Витривалість» текстильних аксесуарів

Шкіра славиться, в першу чергу, своєю міцністю. Однак сучасна тканина може на рівних позмагатися з нею - матерчаті сумки для ноутбука, наприклад, з честю витримують досить чималий вантаж, вірою і правдою служитимуть своїй господині. А якщо врахувати, що тканинну сумку при необхідності можна компактно згорнути - можна з упевненістю назвати цей аксесуар практичним подвійно.

Без єдиної краплі крові

Не всі згодні платити за свою красу чужим життям - сумки з текстилю жіночі по достоїнству оцінять люди, які хочуть виглядати стильно і яскраво, нікого при цьому не знищивши. Варіації тканини - від натуральної до змішаної дають можливість підібрати ідеальний аксесуар навіть алергікам.

Вгору