Тотальний розпродаж до 80% - таких позицій у нас більше не буде
0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт

9.00-18.00

Сб

10.00-16.00

Київ пр-т Перемоги 123

0
Мій кошик

Сумка дорожня жіноча

Правильний багаж - подорож з комфортом

Якщо раніше подорож означала незручний і нудний процес, часом протягом десятків днів, то сьогодні люди комфортно і швидко переміщаються по світу, вважаючи це цілком буденною справою. Відпустка, відрядження, поїздка до рідних - кожен день пакуються сотні тисяч валіз і сумок. Яка ж дорожня сумка найкраще підійде вам?

Відрядження

Для ділових поїздок рекомендують стильні саквояжі строгого крою і кольору - за їх боками надійно сховаються як робочі, так і звичайні жіночі таємниці. Жорсткі стінки не дадуть зім'ятися документам, а спеціальні відділення (наприклад, для телефону або ноутбука) допоможуть вам бути у всеозброєнні навіть в дорозі.

Добре, якщо у моделі, крім коротких ручок, передбачений ремінь через плече - це допоможе розвантажити руки.

Молодіжний стиль

Універсальність рюкзака в дорозі складно перебільшити. М'які стінки вміщають самий «незграбний» вантаж, і такий варіант підійде для більшості поїздок. Стильний шкіряний рюкзак не тільки додасть солідності, але і буде служити вірою і правдою багато років, розділивши з вами не один кілометр шляху.

Стандартна поїздка

Повсякденні сумки з щільним дном і міцними ручками теж можуть з честю витримати тяготи дорожніх випробувань, а спортивні моделі гарні, якщо у вас багато об'ємних або м'яких немнущихся речей (крім того, такі сумки можна буде використовувати для походів в зал).

Планшет розжене нудьгу в шляху

Сумка дорожня жіноча не обов'язково повинна бути місткою. Невеликі моделі (наприклад, для телефонів з великим екраном або планшетів) теж стануть в нагоді як в дорозі, так і в повсякденному житті. Крім того, невелика сумочка залишиться з вами, в той час як основний багаж буде подорожувати окремо.

Дорожні кольори

Збираючись купити жіночу дорожню сумку, варто врахувати умови більшості подорожей. Темні немаркі відтінки з гідністю перенесуть пиль, бруд, випадкові плями. Якщо ж поїздка планується досить комфортною - можна побалувати себе сумкою більш яскравого кольору, особливо влітку.

Вгору