Тотальний розпродаж до 80% - таких позицій у нас більше не буде
0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт

9.00-18.00

Сб

10.00-16.00

Київ пр-т Перемоги 123

0
Мій кошик

Гаманець зі шкіри

Прості поради для вибору вашого особистого аксесуару

Гаманець - важливий особистий аксесуар. Крім цього що він підкреслює ваш стиль, він ще відобразить ваш характер. Гарний і функціональний гаманець з шкіри показує свого власника як людину організовану, раціональну яка тонко відчуває стиль. Тому, коли приходить час купити гаманець з натуральної шкіри, важливо пам'ятати, що цей аксесуар буде з вами довгий час і повинен гармонійно вписатися в ваш стиль і спосіб життя.

Коли хочете гаманець купити Київ шкіра, з якої він зроблений, повинна бути якісною і довговічною, а зовнішній вигляд і конструкція - сучасними. Щоб допомогти вам у пошуку, ми пропонуємо кілька порад для вибору правильного гаманця.

  • Визначте що вам дійсно потрібно в гаманці. Горища ми зазвичай заповнюємо всяким мотлохом. Те ж саме стосується таких простих речей, як гаманці. Звичайно, у всіх нас є безліч карт, пропусків і т.д. і ми думаємо, що всі вони важливі, але чи так це насправді? Спробуйте зробити так: розкладіть все, що ви зазвичай носите в гаманці на столі і визначте те, що ви насправді використовуєте щодня. Решта беріть з собою тільки коли це дійсно необхідно.
  • Знайдіть аксесуар, що підходить до більшості вашого одягу. Правильно підібраний гаманець повинен бути більше ніж наймоднішою і яскравою річчю. Якщо ви носите переважно світлі речі - виберіть виріб з світлої шкіри. Якщо ви носите костюми, спробуйте традиційну темну обробку для більш витонченого стилю.
  • Класика завжди в моді. Практично універсальними відтінками є світлі матові відтінки і глибокий коричневий. Гаманці з натуральної шкіри мають властивість набувати потертості з плином часу, які надають їм характер, що демонструє високу якість виробу.
  • Кожній порі року - свій гаманець. Ви ж не носите одні чоботи взимку і влітку. Так само і з портмоне - у вас повинно бути як мінімум два для теплого і холодного часу. Тонкий гаманець збереже кишені ваших літніх піджаків від провисання, і не буде заважати в задніх кишенях штанів коли ви хочете присісти.

Високоякісні гаманці зі шкіри на Bag24

Шкіряний гаманець - це набагато більше, ніж просто аксесуар. Це практична річ для перенесення щодня необхідних речей і спосіб висловити свій характер і почуття стилю.

Інтернет-магазин Bag24 пропонує гаманець з натуральної шкіри купити, який стане вашим кращим - зручним, універсальним, естетичним і якісним. Яку б модель в нашому каталозі ви не вибрали, не сумнівайтеся - цей гаманець із шкіри надійно збереже ваші гроші, стане відмінним щоденним аксесуаром і з часом тільки набуде шляхетного шарму.

Вгору