Правильна сушка парасольки залежить від його типу. У цій статті ми з вами ознайомимося з правильною технікою сушки парасольки.

Тростина

Забезпечте парасолю при висиханні надходженням повітря. Ви скоротите час висихання. Переконайтеся, що мокрий виріб ні з чим не стикається.

Закривайте парасольку, але не до кінця, щоб повітря могло циркулювати. У металеву підставку ставите вашу парасольку наконечником вниз або варіант 2: вивішуємо його за ручку на балконі або там, де вам він буде найменше заважати.

Напівавтомат

Для сушки даного типу парасольки: розкрийте в повному обсязі (досить подовжити ручку і підвісити тканиною вниз). У такому вигляді час повного висихання збільшиться, але цей варіант вважається найбільш правильним - а, значить, ви продовжите життя вашому помічникові від дощу.

Автоматичний

Сушіть таку парасольку тільки в розкритому вигляді. У виробництві такої парасольки використовується тканина, яка менш схильна до розтягування. А ви знали, що автоматичний і напівавтоматичний парасольки необхідно сушити по-різному?

Як висушити парасольку після дощу

Більшість сушить парасольку саме в розкритому вигляді. Але так робити не можна. Справа в тому, що при натязі купола в розкритому вигляді тканина розтягується - що призводить до її швидкого зносу і виходу його з ладу.

Помилки під час сушіння парасольки

Не слід сушити виріб біля батареї, обігрівача і поблизу. Матеріалам, з яких виготовлено парасольку протипоказані високі температури. Найоптимальнішою буде звичайна кімнатна. Мінусом буде тільки те, що процес займе багато часу, але буде найправильнішим для тканини, з якої виконано парасольку.

Ніколи не сушіть парасольку на сонці. Вам загрожує не тільки деформація купола, а й вигоряння тканини. Згодом, парасолька з яскравим принтом стане схожа на вицвівшу ганчірку.

Для замовлення найкращих парасольок переходьте в наш каталог. Ми завжди готові допомогти вам визначитися.