Як чистити сумки з натуральної шкіри?

Шкіряна сумка вважається символом смаку і достатку. Моделі з натуральної шкіри вибирають ділові люди, бізнесмени та сильні духом особистості. Вони цінують матеріал і знають справжній толк в якісних речах. Ні для кого не секрет, якщо ви будете доглядати за своєю сумкою, вона прослужить вам набагато довше і буде виглядати практично як нова. Адже шкіряні речі служать власникам довше, ніж моделі з замінника.

В процесі експлуатації на вашу сумку може потрапити бруд, пил і подряпини. Сьогодні в нашій статті ми поділимося з вами порадами як же чистити шкіру і при цьому не завдати шкоди поверхні.

Що враховувати під час чистки?

  • частотність процедур по догляду залежить від типу шкіри і відтінку.
  • моделі світлих відтінків необхідно чистити частіше, ніж темних.
  • вінтажна шкіра з ефектом старіння більш надійна.
  • не мийте водою тиснену шкіру і не застосовуйте при цьому жорсткі щітки;
  • особливо обережно ставитеся догляду до вставок із замші, так як вони можуть потріскатися.

Як зрозуміти, що необхідна чистка

Чистити сумку необхідно в міру її забруднення. У гіршому випадку при протоці роз'їдають рідин. Наприклад, якщо на сумку потрапила фарба, чорнило - то виріб необхідно швидко почистити. Також іноді слід проводити профілактику від появи бруду.

Чистка сумки в домашніх умовах

Існує кілька простих основ:

  1. періодично зволожуємо поверхню;
  2. уникати зайвої вологи;
  3. не користуватися агресивною хімією;
  4. ніякої жорсткої тканини;
  5. лакові вироби чистимо з особливою обережністю.

Інші методи очищення

Якщо на виріб потрапила вода - скористайтеся папером. Залишивши її до повного засихання. В кінці обробіть виріб м'якою щіткою, щоб повернути колишній блиск.

У разі якщо сумка повністю мокра - беремо паперову серветку. Але не варто терти аксесуар - просто прикладіть папір до поверхні. Сумка повинна висихати при кімнатній температурі. Не потрібно застосовувати ніякі кондиціонери і фени.

Вода з милом

Для цього вам знадобиться косметичне, туалетне або господарське мило. Досить шматочка на 10-15 грам. Натираємо на середній тертці і заливаємо склянкою теплої води, розмішуємо до утворення піни. Наступний крок - змочити ватний тампон і наносимо на поверхню. Після того як вивели плями змащуємо касторовою олією або вазеліном. Він додає блиск.

Миючий для посуду

Даний засіб буде найдоступнішим методом з видалення жирних плям. Тим більше він є на кожній кухні. Пара крапель миючого змішати в невеликій кількості теплої, чистої води. Слідом промакнути губкою проблемні області. Витираємо насухо.

Якщо підручні засоби вам не допоможуть - ви можете взяти магазинні засоби. Сучасні бренди роблять багато різних засобів. Ви можете підібрати засіб який підходить під ваші цілі.