Тотальний розпродаж до 80% - таких позицій у нас більше не буде
0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт

9.00-18.00

Сб

10.00-16.00

Київ пр-т Перемоги 123

0
Мій кошик

Дорожні сумки Carlton

Дорожні сумки Carlton

Купуючи дорогу річ, ми завжди дивимося на етикетку, бажаючи дізнатися, хто виробник. І завжди приємно, коли на етикетці є знайома назва, чий бренд підтверджує якість своєї продукції не один десяток років. До таких виробників цілком можна віднести і компанію Карлтон, яка 40 років тому почала свою роботу в Лондоні, щоб з часом розростися до рівня міжнародної торгової марки, продукція якої успішно продається більш ніж в п'ятдесяти країнах.

Девіз компанії - від сирих матеріалів до кінцевого продукту - дозволяє створювати якісні та стильні аксесуари на власних виробництвах, що не додає до ціни вартість послуг різних посередників. Зручні і добротні дорожні сумки Carlton оцінять як досвідчені мандрівники, так і новачки, які намагаються взяти в дорогу побільше речей - перед споживачами розгортається великий вибір дорожніх аксесуарів, від ручної поклажі (невелика сумочка) до вмістимих валіз на 4-х колесах.

Якщо загубився багаж?

Компанії-кити не стоять на місці, утримуючись на гребені ринку завдяки постійній якості та корисним новинкам. До числа останніх можна віднести I-Track - всесвітню систему ідентифікації втрачених-знайдених речей, яка допоможе виявити ваш багаж, якщо він раптово пішов іншим маршрутом. З 2011 року маркування такої системи можна побачити на багатьох валізах фірми Carlton.

Немає товарів

Вгору