Тотальний розпродаж до 80% - таких позицій у нас більше не буде
0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт

9.00-18.00

Сб

10.00-16.00

Київ пр-т Перемоги 123

0
Мій кошик

Сумка портфель жіноча через плече

Важкий паперовий вантаж

Ділова жіноча сумка - це, частіше за все, портфель, до паперового вмісту якого сьогодні додаються телефони, планшети і ноутбуки. Сучасні інформаційні технології дозволяють завжди бути на зв'язку, мати вихід в Інтернет і провести міні-конференцію хоч на парковій лаві. Це, безперечно, зручно для роботи, але не для ніжних жіночих рук, які до вечора «відвалюються» від втоми.

Класична форма портфеля передбачає короткі, міцно пришиті ручки, готові прийняти на себе досить вагомий вантаж. Однак, незважаючи на всі захисні засоби, саме ручки зношуються першими.

Додатковий помічник

Зйомний регульований ремінь через плече здатний вирішити обидві ці проблеми. По-перше, він допоможе розвантажити руки, що зручно як в звичайний трудовий день, так і в відрядженні, коли робочих матеріалів доводиться брати вдвічі більше і «руки закінчуються». По-друге, він буде час від часу переймати навантаження на себе, таким чином збільшуючи термін служби основних ручок. Сумка портфель жіноча через плече - зручний варіант ділового аксесуару, коли мова йде не тільки про стильність, але і про практичність моделі.

Плечовий ремінь або ланцюжок може йти в комплекті до невеликої вечірньої сумочки - аксесуару, який повинен бути в гардеробі кожної жінки. Наскільки б витонченою і мініатюрною не була модель - за весь вечір вам набридне тримати її в руках або на колінах. Зручний ремінець дозволить вам насолодитися відпочинком, забувши про цю проблему.

Вгору