Тотальний розпродаж до 80% - таких позицій у нас більше не буде
0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт

9.00-18.00

Сб

10.00-16.00

Київ пр-т Перемоги 123

0
Мій кошик

Сумка для документів жіноча

Документи в безпеці

Незмінний атрибут ділового світу - жіноча сумка для документів. Сувора і солідна, вона зберігає в собі вельми недешеві секрети і давно вже стала своєрідним символом бізнес-таємниць.

Портфель для дорослих

Ще зі шкільної лави кожен з нас знає - щоб зошити-листком не зім'ялося, у портфеля повинні бути жорсткі стінки. Однак, якщо зошити ще невеликого формату, то стандартний розмір документів - А4, тому і сумку краще підбирати відповідну.

У той же час паперові копії повільно, але впевнено поступаються місцем цифровим носіям інформації, тому в діловій сумці буде актуальним як невелика кишеня для флешки / телефону, так і відділення для ноутбука.

Більше не потрібно шукати невловимі ручки або олівці - спеціальні кріплення допоможуть вам бути у всеозброєнні завжди, а потаємні кишені приховають від випадкового погляду як дуже важливі документи, так і невелику особисту таємницю.

Сумка для документів жіноча, найчастіше, невелика, носять її в руках, тому увага варто приділити основним ручкам сумки - наскільки вони міцні і зручні. Ремінь на пояс буде не обов'язковим, але приємним доповненням, особливо в поїздках, коли потрібно хоча б тимчасово розвантажити руки.

Рівень яскравості

Бути елегантною і стильною можна і потрібно на роботі. Варто лише пам'ятати, що діловий стиль - це, в першу чергу, строгість і простота, нехай, часом, і дуже недешева.

Однак, на відміну від чоловічих портфелів, серед жіночих сумок відомих брендів трапляються досить яскраві варіанти - червоний, наприклад. Тому іноді можна послабити зашморг правил і дозволити собі бути не тільки діловою леді, а й просто жінкою.

В інтернет-магазині bag24.com.ua ви можете придбати інші шкіряні аксесуари (гаманець, візитницю), які будуть гармоніювати з вашою діловою сумочкою.

Вгору