Усі закохані в очікуванні на Дня святого Валентина.

У цей день у кожного з нас є шанс ще раз освідчитися у коханні найдорожчій, близькій та надійній людині – зробити йому подарунок. Напередодні свята рекомендуємо заздалегідь подумати про нього.

І презент не обов'язково має бути дорогим та практичним. Він може бути чисто символічним. Дуже легко вибрати подарунок для жінки, а ось викликати захоплення та здивування у чоловіка зовсім непросто. Але спробуймо! Ви повинні продемонструвати знання бажань та хобі вашого чоловіка.

Виходячи з цього, всі подарунки можна поділити на кілька категорій:

  • Домашня вечеря на двох. Атмосферу свята підтримайте повітряними кулями, запаленими свічками, улюбленими стравами чоловіка, вишуканими салатами, красиво оформленими десертами. А якщо є талант написання віршів, не потрібний у повсякденному житті, то в день святого Валентина саме час блиснути їм, до речі, не витрачаючи сімейних коштів. Напишіть смішний віршик або оду, присвячену любові до чоловіка.
  • Можна подарувати сертифікат на стрибок із парашутом, заїзд на квадроциклах, якщо він любитель екстриму. Замовте катання на конях, воно зніме стрес. Забронюйте SPA на двох і насолоджуйтеся відпочинком та один одним. Організуйте виїзд на природу в зимову казку: морозне повітря, лижі, санки, гарячий глінтвейн. З'їздіть в інше місто для ознайомлення з культурними цінностями, заздалегідь замовивши номер у заміському готелі. Якщо чоловік не любитель гострих відчуттів, подаруйте йому похід до театру, кіно. Спільне проведення часу викликає море позитивних емоцій і запам'ятається надовго.

  • А якщо ваш чоловік серйозна ділова людина, подаруйте йому портмоне. І якщо він не любить возитися з дрібницею - затискач для грошей, який буде зручніший за звичайний гаманець, шкіряну папку для документів, візитницю - для бізнесмена це необхідна річ. Зустрічають по одязі, тому шкіряний ремінь, запонки будуть доречними.

  • Ефективніше за будь-які слова буде подарунок книголюбу — електронна книга. Рибалка зрадіє подарунковому набору снастей або спінінгу. Чоловік, який займається спортом, буде радий абонементу на кілька днів у спортивний зал, гетрам, шкарпетках, футболці, гантелях, масажному гелю, що знімає напругу та втому. Геймеру краще піднести популярну гру.
  • Якщо чоловік водить автомобіль, доречно подарувати щось корисне для автомобіля, наприклад ароматизатор повітря, шторки, підставку для склянки, автомобільний кухоль, подушку для сидіння, автомобільний пилосос. Любителю подорожей подаруйте доладний ніж, компас, ліхтарик, посуд для походів, стільчик, рюкзак.

Варіантів, що подарувати дорогій людині, маса, але головним презентом завжди були і залишаються увага та щирі почуття! А святкову атмосферу підтримає позитивний настрій та щасливі, вдячні очі коханого!