Тотальний розпродаж до 80% - таких позицій у нас більше не буде
0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн-Пт

9.00-18.00

Сб

10.00-16.00

Київ пр-т Перемоги 123

0
Мій кошик

Інноваційний дизайн і технічна досконалість для ваших подорожей

Правила ведення бізнесу в даний час сміливо переписані новою породою бізнес-мислителів. Пристрасні і зухвалі новатори, сучасні ділові люди переслідують великі ідеї і вносять великі зміни. Валізи Carlton - ідеальні партнери в подорожах для всіх тих, хто підтримує цей дух інакомислення і прагне стати інноватором в своїй сфері.

Бренд Карлтон почав свою історію ще в 1976 році. З тих пір його творці знаходяться в пошуку все нових технологій і методів, щоб робити свої унікальні валізи краще і краще. Почавши свою роботу в Лондоні, він переріс в воістину міжнародний бренд, продаючи сучасні, міцні і стильні валізи в більш ніж 50 країнах на чотирьох континентах.

Технічні інновації та постійне поліпшення - те, що робить асортимент сумок Carlton відмінним. Місія виробника дуже проста: зробити подорож приємним досвідом. Від сировини до готової продукції - команди дизайнерів і розробників створюють не тільки унікальний стиль, а й надійні продукти.

Валізи Карлтон - британський підхід до якості

Розробляючи нові моделі валіз Carlton, фахівці компанії спираються на три важливих стовпи виробництва:

  • Якість. Щоб забезпечити абсолютну якість, кожна частина валіз Карлтон проходить ряд строгих перевірок, починаючи від сировини і до готового виробу. Тканини, петлі, замки, колеса - творці несуть відповідальність за кожну деталь.
  • Функціональність. Співробітники компанії постійно проводять дослідження, опитування, моніторинг ринку, щоб зрозуміти, яка продукція компанії у використанні і що важливо для покупців. Саме тому Карлтон завжди прагне зробити свої вироби легшими, маневреними, з новітніми засобами забезпечення безпеки, а також різних розмірів, форм і матеріалів, які відповідають потребам всіх авіакомпаній і туроператорів, країн і кліматичним умовам.
  • Дизайн. Валізи Карлтон розробляються в Лондоні з власною командою дизайнерів бренду, які об'єднують свій творчий талант з величезним досвідом виробника. Вони розробляють універсальні моделі на будь-який смак, які відповідають сучасним світовим тенденціям моди, в той же час, привносячи в кожну річ нотку барвистого британського дизайну.

Купити валізу Carlton для вашої подорожі на Bag24

Серед величезного асортименту валіз Карлтон в нашому інтернет-магазині, ви обов'язково знайдете ту, яка бездоганно підійде саме вам і стане незамінним супутником в подорожах.

Немає товарів

Вгору