Заробляти гроші на смітті можна не тільки утилізуючи його, а й даючи йому нове життя. Так американські дизайнери відкрили крамницю, де продають речі зроблені виключно з мотлоху. Там можна знайти сумочки з пакетів із під соку та сукні із шоколадних обгорток. Ідея відкрити крамницю, де будуть лише вироби зі сміття назріла у американських дизайнерів дуже давно. Вони розуміли, що це дешево і популярно – і зараз у цьому переконалися.

Дешеві такі вироби лише за собівартістю. Охочі купити їх викладають по 100$ за ексклюзивний гаманець та по пів тисячі доларів за сукню. Головне у них – це ручна робота дизайнерів. Окрім того, у вартість закладена оренда магазину, він розташований на Таймс-Сквер у Нью-Йорку. Від так клієнти крамниці, що мають хист до мистецтва також можуть підзаробити. Люди приходять і купують товари навіть розуміючи, що більшість матеріалів для них уже були у вжитку. Це їх не хвилює. Більше того, чимало відвідувачів приносять свої вироби, вони надихаються дизайном виробів і хочуть випробувати в цьому себе.

Нині у магазині є понад сотня різноманітних моделей. Власники крамниці кажуть: «Виробництво товарів повністю окупається. Чимало людей приводять своїх друзів, які побачили унікальні речі і хочуть замовити собі аналоги».