Вони нам потрібні завжди і в  будь-яку пору: в холодну зиму, в квітучу весну, в гаряче літо, чи в дощову осінь. Коли ми збираємось  у подорож, на роботу,  в магазин, в гості, на вечірку, на побачення  чи  просто на  прогулянку.  Їх можна  купити, отримати в подарунок чи подарувати комусь. Вони необхідні скрізь і всюди: сумки, сумочки, портфелі,  валізи. Вони зовсім різні і мають різне призначення.

Сумка підкреслює  стиль і може розповісти про характер власника.  Яскраві і великі сумки носять люди, які прагнуть завжди бути в центрі уваги і виділятися серед інших.  Сумки невеликого розміру і в тон з одягом носять люди, які впевнені в собі і яким не бракує  уваги.  Непомітні сумки , здебільшого темного кольору, носять так звані «сірі мишки» , які бояться уваги з боку оточуючих і бажають сховатися у натовпі.  Сумки з бісером або брошками носять романтичні особистості , які вміють створювати красу навколо себе і дарувати її іншим.  Сумку з багатьма деталями (замочками, кишеньками) носять люди, які прислухаються до думки оточуючих, для них навіть дріб`язкові події в житті важливі. Натомість , сумку з мінімальною кількістю деталей, носять люди поверхневі, які не звертають уваги на дрібниці і випадкові події.

Незважаючи на моду і характер, найголовнішим для власника сумки є те, щоб вона була зручною і подобалась.  Якщо ви хочете подарувати сумку , то робіть це з любов`ю , тоді вона обовязково сподобається.