Взагалі за історичними даними це свято виникло як «День боротьби за права жінок». 8-го березня 1857 року робітниці фабрик зібрались на маніфест у Нью Йорку. Вони вимагали скорочення робочого дня, комфортних місць праці та рівну з чоловічою зарплатню. Зі слів самих же чоловіків – жінки найкраща частина людства, яка заслуговує на відповідне життя!  

За статистикою 17 % жінок бажають отримати в подарунок парфуми, 13 % чекають солодких подарунків і 3 % упевнені, що найкращим подарунком буде нерухомість. Та все таки 46 % жінок хотіли б отримати квіти, адже вони є головним атрибутом жіночого свята. Якими ж подарунками тішитимуть своїх жінок кияни?

Вибір подарунка жінці - справа не із легких. Колектив нашого Інтернет-магазину вирішив допомогти чоловікам. Так, на свято 8-го березня люба жінка була б рада отримати якийсь виріб із шкіргалантереї. Наприклад, хорошим подарунком для коханої дружини чи дівчини, мами чи тещі може бути жіноча сумка з натуральної шкіри. Щоб там не говорили, а сумка у жінки бути повинна і звичайно ж не одна. Це може бути маленька клатч-сумочка для походу в ресторан чи театр, для буденного користування жінці не обійтись без сумки в яку поміститься не тільки мобільний телефон і помада, а й багато інших речей, таких як парасолька, гаманець чи записна книжка. Якщо ж представниця прекрасного полу зібралась у відпустку кудись на південь, до моря, то їй просто не обійтись без пляжної (льняної) сумки. Ще одна дуже важлива річ, яка обов’язково сподобається жінці як подарунок – це шкіряний гаманець. В нашому магазині Ви найдете широкий асортимент жіночих шкіряних гаманців, різних розмірів і кольорів.   

Тож тепер Ви не будете ламати голову над тим, що подарувати жінці, дружині сестрі, мамі чи тещі на 8-го березня. В Інтернет-магазині Bag24.com.ua всього в декілька кліків мишки Ви можете замовити стильну жіночу сумку, оригінальний гаманець чи діловий портфель.

З святом Вас дорогі наші жінки!!!