Ремені сьогодні є невід’ємною частиною, як чоловічого, так і жіночого гардеробів. Свій шлях еволюції ремені пройшли від простої шкіряної смужки, до справжніх витворів дизайнерського мистецтва. Ремені – це деталь одягу, якій останнім часом приділяється особлива увага, адже у формуванні іміджу важлива роль відводиться саме аксесуарам. За умовною класифікацією ремені можна розділити на брючні, джинсові, повсякденні і ексклюзивні, і в кожному окремому випадку ремені повинні поєднуватися з обраним одягом за кольором та стилем. Для повсякденного використання ремені вибирають з позиції функціональності та зручності, наприклад, чоловіки на них кріплять чохли для мобільних телефонів.

Правильно підібраний ремінь повинен бути застібнутий на третій отвір. Проколювати в ремені додаткові отвори не рекомендується, так як вони знижують механічну міцність ременя і виглядають не естетично. Якщо довжина вибраного ременя занадто велика, то відрегулювати її можна за допомогою спеціального шурупа на пряжці. Відкручуєте шуруп і знімаєте всю пряжку, потім відкладаєте відстань на талії до третього отвору і лишнє відрізається, пробивається новий отвір для шурупа і пряжка збирається знову.

Ремінь, як і всі інші аксесуари, не може бути дешевим і підробленим, якщо коштів у Вас небагато – краще мати у своєму гардеробі пару ременів, але хорошої якості. Не забувайте про ремені, носіть їх з задоволенням і хай Ваш образ тільки виграє від цього.

Жіночі і чоловічі ремені високої якості Ви можете придбати в Інтернет -магазині BAG24.com.ua. Крім того в нашому магазині Ви найдете модні гаманці, стильні сумки і портфелі.